Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok ti hogyan választotok...

Lányok ti hogyan választotok új parfümöt? Mennyi időt vesz nektek igénybe?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Épp 2-3 hete vettem új parfümöt. Párommal bementünk a Müllerbe és végig szagláztuk azokat amelyeknek szimpatikus volt a doboza, és azt vettem meg amelyik mindkettőnknek tetszett. Nekünk kb fél óra volt.
2009. okt. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is a Müllerbe fogok menni, nekem kb 15 perc amíg választok, először az üvegét nézem meg, ha tetszik meg is szagolom
2009. okt. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Imádom a parfümöket. Rengeteg van otthon, nincs olyan hónap, hogy ne vegyek magamnak. Az elsőknél végig kellett szaglásznom az összeset, és sajnos a végére nem éreztem rendesen az illatokat, vagy nem tudtam már, hogy melyik tetszett. Vannak még olyan parfümök amik tetszenek, de nem vettem még meg. Ezeket jegyzi a barátnőm és ha a férjem megakar lepni adja neki a tippeket, hogy mit vegyen :)
2009. okt. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

megfogom, megszagolom... tetszik? viszem. =)

(persze nem 10-20.... ezres parfümöket veszek...)

2009. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor csak nekem tart ennyi ideig? én szaglászok vagy fél órát, hazaviszem a csíkokat, szagolgatok otthon, visszamegyek... :P
2009. okt. 28. 22:58
 6/8 anonim ***** válasza:
hát otthon nyugodtabban tudod... avon parfümök naon jók.. ill. a kylie minouge is:)
2009. okt. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ajándékba kapom, vagy anyumét használom. :D Ő szerencsére nem szereti az erős illatokat.


Én inkább ha valami jót látok, elmegyek a boltba, megszaglászom az összeset, és a legjobbat, ami nem túl erős, megveszem... Vagy nem. :D

13L

2009. nov. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Új illatot ritkán veszek meg azonnal. Legtöbbször a kezemre fújom és ha még út közben hazafelé, meg otthon is tetszik, akkor legközelebb megveszem.


Inkább kicsi, de drágább faját, mert gyorsan hozzászokom az illathoz és nem érzem magamon. Ezért szeretek váltani.

2009. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!