Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyenkor mit tudok tenni,...

Ilyenkor mit tudok tenni, vagy mi a teendő?

Figyelt kérdés
Pár hete kint voltam haveromékkal a parkban és leültem egy padra hol volt asztal is. Lehajtottam a fejemet az asztalra de nem vettem észre hogy ott van egy rágó és sikeresen beletettem figyelmetlenségből a fejem es a konkrét a fejemig le kellett vágni a hajamat, ami ha ki van engedve nem annyira latszik hogy nincs hajam, de ha felfogom, akkor annál inkább és ez zavar..sajnos nem tudok vele nagyon mit csinálni, mert ha hagyom megnőni akkor hülyén fog kinézni addig amíg meg nem nő olyan hosszúra az a rész, amekkora a hajam, mert hát elég hosszú..mit tanácsoltok? (Egyébként előről hiányzik egy kis rész a hajamból)
2015. okt. 5. 18:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj fodrászhoz és kérd meg, hogy vágjon bele valami fokozatot! :)
2015. okt. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!