Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi ilyenkor a teendő?

Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Milyen sampont, hajápoló szereket használjak, ha enyhén korpás hajam nagyon gyorsan zsírosodik?

2013. okt. 23. 16:43
 1/3 B. Marcsi válasza:
Mindenképpen olyan tiszta minőségű sampont amiben nincs kőolajszármazék adalékanyag. Több családtagnak is volt hasonló panasza, mint Neked és teljesen rendbejött a probléma. Pedig mi is mindent kipróbáltunk. Most évek óta a Satinique hajsampont használjuk. Ezt a gyártótól tudjuk közvetlen megvenni s csak természetes anyagok vannak benne.
2013. okt. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én a head&shoulders samponokat javaslom. Alapjába véve mindegyik sampon korpásodás ellen van, emelett még vannak különböző fajtái.A citrus fresh pont az ilyen hajra lett kitalálva,mint a tied. Van 2:1 ben és 3:1 ben változata is ,de én azt nem javaslom. Vedd meg külön ennek a terméknek a samponját és a balzsamját is. Azért nem értek egyet a 2:1 ben samponokkal, mert a sampon gyarkolatilag szárír és tisztitja a fejbőrt,a balzsam bedig visszaadja a fényt és a puhaságot.És akkor ha ez egyben van akkor mit csinál? Mindenesetre szerintem külön-kölün vett meg és használd. Nekem nagyon bejött.Sok sikert:)


itt vannak a termékek, hátha találsz jobbat ami a Te hajadra illik, de a leírás alapján szerintem a citrus fresh.

[link]

2013. okt. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a segítségeket!
2013. okt. 23. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!