Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a teendő ilyenkor?

Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Van egy nagy pattanás az államon..:// És hétfőn, lesz a szülinapom, és elég nagy buli lesz..:)) Viszont ez itt garázdálkodik az államon:| Már tegnap este, bekentem fogkrémmel, de semmit sem használt mára..Nagy, vörös..és csúnya..:/ Vettem, Clearoderm-et állítólag az nagyon jó..Hát bekentem, kb. 12 óra fele..még semmi hatását nem látom=/ Nem tudom, esetleg valami kenőcs, vagy házpraktika, ami elmulasztja hétfőre?:O

És még annyi, hogy nincs megtelve..talán hnap vagy hnap után lesz..úgy tűnik:S De nagyon idegesít és nem akarom, hogy ez elrontsa a 15. születésnapom:S köszi


2010. szept. 9. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
menj el kozmetikushoz, ő ki tudja neked úgy szúrni hogy nyom nélkül meggyógyuljon...viszont ha még nincs megérve, lehet csak szombaton tudja kiszúrni... ha teljesen nem is gyógyul meg de legalább nem lesz nagy és vörös. Múlthéten nekem is ugyanez volt a bajom, csak az arcom kellős közepén volt és kettő egymáson...:D
2010. szept. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ennyi idő alatt még hat a szer.Annak kell egy két nap.De ha nagyon formába akarod hozni magad akkor használj pakolást.Minden reggel és este mosd meg az arcodat és használj pórustisztítót vagy pattanáseltávolító korongokat.próbáld ki az élesztős pakolást.Egy kis élesztőt feloldasz tejben reszelsz bele uborkát.Olyan állagú kell hogy legyen hogy fel tudd vinni az arcodra.Emellett használj tonikot és hidratáló krémet.Ha csúnya lesz hétfőig akkor sajnos korrektorozni kell.De korrektort csak végszükségletben használj mert eltömíti a pórusaidat.
2010. szept. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!