Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehetnék barna? Mi a...

Hogyan lehetnék barna? Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

fehér bőrű vagyok,és hát elég anyajegyes :( sokan mondják hogy ne nagyon mennyek szoliba mert több lesz!Az orvos is azt mondta kerüljem a napot! de akkor hogy legyek barnaaaaaaa? :S barnítókrémek szinte csak sárgítanak!

Viszont van egy barátnőm vörös és fehér bőrű meg nagyon szeplős is...de őt ez nem zavarja és ugyan úgy jár napra mondjuk szerintem a szeplő inkább elfogadható mint az anyajegy :/ viszont ennek a lánynak az anyukája ugyan olyan szeplős volt mint a lánya de mára már tiszta barna és mivel lebarnult a szeplő is alig látszik! Mi lenne ha én is ezt csinálnám? 16 éves lány vagyok 18 éves koromig ingyen műtenek,már volt ilyen anyajegy leszedős műtétem és nem kértek érte pénzt persze azért anyukám adott az orvosnak na de ez most nem lényeges szóval most kéne szét szoliznom magam vagyis legalább egy héten 1-szer 2-szer és ha valami bőr betegségem lesz azt meg 18 évesy koromig megcsináltatni?

ez hülyeség lenne? vagy mit csináljak hogy legyen valami színem?


2009. febr. 9. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Azok az emberek, akik azt mondják, hogy ne akarjál szoliba járni, barna lenni, igazat mondanak, és ők jót akarnak neked. Meg lehet "erőszakolni" a természetet, de az megbosszulja magát. A nagybátyjám fehér bőrű, szeplős. Állandóan a napon volt tavasztól őszig, addig szoktatta a bőrét a napsugarakhoz, amig már nem hámlott le, szép barna volt. Azonban egy éve furcsa, nem gyógyuló sebek jöttek ki rajta. Vagy tíz a hátán.... kettesével vették le neki, és rosszindulatú börrák. Úgyhogy, én nem ajánlanám neked, hogy szolizz. Én kreolabb bőrű vagyok, de a sok anyajegyem miatt én se járok szoliba. Viszont találtam egy nagyon természetes hatású arcpirosítót. Majd rájössz, hogy a szépségnek semmi köze a bőrszinhez. Nézd meg a mostani modelleket, színésznőket... már a fehér bőr a divat!
2009. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha fehér a bőröd, inkább ne akard barnítani. A fehér bőrűek könnyebben kapnak bőrrákot, amit az UV sugárzás vált ki. Teljesen mindegy, hogy napozás vagy szolárium, mindkettő ártalmas a bőrnek. Az anyajegyeket sem tanácsos leműteni, mert a bőrrák kockázatát az is megnöveli. Elég egy rosszul kimetszett anyajegy, amit még rendszeresen UV sugárzás is ér.


A barnító krémek között vannak jobb minőségűek, amelyektől nem leszel sárga, igaz sokkal drágábbak, 2-3 ezer forint felett kezdődnek.


Tartós barnaságot sajnos semmilyen módszerrel nem lehet elérni. Az agyonszolizott bőr hamar öregszik. Inkább legyen hófehér és sima az arcod 30 éves korodra, mint barna és ráncos, nem?

2009. febr. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!