Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék barna?

Hogyan lehetnék barna?

Figyelt kérdés

2 éve nyáron még olyan szép barna voltam,aztán idén is napozgattam,de nem sokat,így mostanra már totál fehér a bőröm,szinte falfehér,és csúnya,nekem nem tetszik.Szeretnék megint barna bőrt.Próbálkoztam már sokféle önbarnítóval,de az nagyon macerás,meg mindegyiktől foltos-sárgás leszek.Szolit anya nem engedi,meg egyébként én se mennék,mert tudom,hogy bőrrákot okoz,igaz,nincs sok anyajegyem,sőt egyáltalán nincs,de akkor sem akarok 25 éve koromra 40 évesen kinézni.Más megoldás nincsen,hogyan lehetnék barna?Sajnos van narancsbőröm,striáim is,ezért is jobb lenne a barna bőr:(

15/l


2010. jan. 1. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem a napozás és a szolárium okozza a bőrrákot !

[link]

Nyugodtan szoláriumozhatsz mértékkel, pl. hetente 2 x 10-15 percet. Télen egyenesen áldásos, megvéd az influenzától is.

Azok lesznek ráncos bőrűek, akiknek vízhiányos lesz a bőrük a túlzott szolitól...

2010. jan. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a szolit nem viszed túlzásba semmi bajod nem lesz. Amúgy már az se túl egészséges ha napozol, mivel elég vékony lett az ózon réteg, úgyhogy ha egész nap a napon feküdnél attól is kaphatnál bőrrákot. Szóval a mértékletesség a fontos és akkor nem lesz semmi bajod.
2010. jan. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Nehogy szolizz már, 25 éves osztálytársam úgy néz ki mintha anyám lenne, pedig csak 5 éve csinálja hetente, olyan ocsmány lett tőle hogy hihetetlen. Most meg siránkozik hogy száraz meg csúnya a bőre és semmit nem tud tenni ellene.

Nem tudom mi bajod a fehér bőrrel, örülnöd kéne neki, annál szebb nincs. Narancsbőr meg striák ellen meg vannak krémek.

2010. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

barnítókrém,

ezzel is csínnyán kell bánni, ha túl sokat használod sárga lehetsz tőle, és ha nem kened el szépen akkor meg foltos

sok sikert

2010. jan. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát szerintem barnítókréet használj ne szoláriumot de vigyázz h egyenletesen vidd fel a bőrödre
2010. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kend be magad szarral -.-'
2011. nov. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!