Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretném kirpóbálni a mézes-c...

Szeretném kirpóbálni a mézes-citromis hajszőkítést. (többi lent)?

Figyelt kérdés
Szetetnék szőke hajat, úgyhogy kipróbálom. Valakitől hallottam, hogy mézzel, citrommal és gyömbérrel csinálta, és tényleg szőkébb lett a haja. Sajnos nekem nincs itthon gyömbér, ugyhogy ha csak mézzel és citrommal csinálom, akkor is hatásos? És milyen arányban kell elkeverni a mézet, a citromot és a vizet? Ja és ha lemistam, meg kell mosnom a hajam samponnal is?

2015. szept. 6. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szőke hajat akarsz, hidrogén-peroxidot vegyél. Ne játszogass mézecskével, merjél lépni.
2015. szept. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké, de azt hol tudok venni?
2015. szept. 6. 17:15
 3/5 anonim ***** válasza:
62%

Komolyan?

Hajfestékről beszélek.

2015. szept. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az előző mondta. Mézzel csak összeragasztod a hajad, a citromsav meg árt is neki...
2015. szept. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
dehogy ragasztja össze! plusz ha kérdező természetes módon szerente hajat szőkíteni, nyilván ne ajánlj neki festéket. próbáld csak ki az általad említett módszert, ami igen, szőkít, de nyilván csak akkor leszel szőke tőle (több kezelés után), ha eleve sincs sötét hajad.
2015. szept. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!