Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék nyelvpiercinget de...

Szeretnék nyelvpiercinget de szüleim nem engedik, titokba akarom megcsintatni de nemtudom mivel tudnám kirpobálni hogy mennyire fogok selypiteni ha meglesz?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Nem ezt a választ várod, de ne csináltasd meg, mert csak addig maradna titokban, amíg haza nem érsz, és ha az én gyerekem lennél, páros lábbal rúgnálak ki a lakásból és addig nem tekintenélek a gyerekemnek, amíg ki nem szedeted. Csúnya, a környezetedben visszatetszést keltő, elfertőződhet, szerintem zavar az evében, beszédben, semmi értelme nincs.
2010. febr. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem van, 16 évesen szúrattam, a szüleimtől kaptam Mikulásra és immár 5. éve, hogy megvan. Nem fertőződött el, mert szalonban, steril körülmények között csináltattam, hozzá értő szakemberrel. Amíg a hosszú pálca van benne, előfordulhat, hogy a fogadhoz koccan, vagy fura lesz picit a beszéd, és ha szúrás után bedagad (nekem egy hétig volt bedurranva), addig észre is lehet venni a beszédeden. Biztos nem várod ezt a választ, de szerintem butaság titokban, a szüleidet megkerülve szúratni, inkább próbáld megbeszélni velük, elmagyarázni, hogy ez nem marad örökre benned, ha nem tetszik, vagy ahogy a legtöbb "bölcs" ember mondja: "Ha benő a fejed lágya.", kiveszed, és nyom nélkül beforr. Sőt, fel is ajánlhatod, hogy menjenek veled (nekem ott voltak az egyiknél). Ha nem megy, várj. Ha pedig csak divatból akarod, bele se vágj.
2010. febr. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom mivel tudnád kipróbálni, de ne titokba csináltasd. Beszéld rá a szüleidet, lehet a korod miatt nem engedik. Hány éves vagy?

Köss velük kompromisszumot,nekem rosszul esne ha a gyerekem nem hallgatna rám :S

Én nagyon piercing párti vagyok, de biztos van valami oka, hogy nem engedik meg.

2010. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok köldömben van piercingés a fülemben is van plusz 2-2 lyuk apum megengedi csak anyu nem aztmondja hogy az mennyire csunya meghogyha rosszul szurják át ugy elkezd vérezni hogy nem tudják elálitani a vérzést,szülinapomra szeretném a piercinget elnyertem egy cserediák pályázatot ezért apum megengedné de anyu nem akarja:S:(:(
2010. febr. 28. 19:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Mond meg anyudnak,hgy nézzetek együtt egy jó, megbízható szalont és menjen el veled :)
2010. febr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöma válaszókat:),a szalonnal semmi gond ahol köldökmet meg fülemet szurták sráchoz mennék anyu tökjoba van vele tökjol elbeszélgetnek ha ottvagyunk:)
2010. febr. 28. 19:51
 7/7 anonim válasza:

Szia. Nekem évek óta van nyelvpiercingem, mielőtt csináltattam, egyszer-egyszer megemlítettem otthon, hogy gondolkozom rajta, végül egyszer hirtelen beléptem az üzletbe és véghez is vittem a tervem :) Ez mondható "részben-titokban" készült piercingnek is, mondjuk én már 20 éves voltam. Egyébként nekem nem vérzett, 4 napig ugyan feldagadt és csak folyékonyat ettem, de egyéb problémám nem volt vele. Anyum észre sem vette, pedig a szalonból hazaérve rögtön beszélgetni kezdtünk :) Szerintem és a környezetem szerint nem feltűnő,mondjuk én nem is dugdosom ki folyton a nyelvem ill. az ékszert a számon :)Sokszor el is felejtem, hogy van :) Rengeteg ismerősöm nem tudja, vagy csak jóval később veszi észre, pl egy nagy tátott szájú hahotázás közben :) Szimpla beszédnél egyébként szerintem nem észrevehető. Ami a selypítést illeti, nekem ez egyáltalán nem volt probléma. Nekem azt mondta a szalonban a srác aki szúrta, hogy akkor selypít az ember, ha a megdagadt nyelve miatt nem mer beszélni vagy túl óvatosan csinálja és így állandósul a selypítés, hozzászokik. Szerinte a "titok" az hogy amennyit tudsz, beszélj rendesen, miután elkészül. Engem rögtön a behelyezés után elkezdett mindenféléről faggatni, csak hogy mozgassam a nyelvem és beszéljek. És meg kell mondjam, a bedagadás ugyan nehezített egy kicsit, és a nyelvem egy kicsit fájt, de egy percig nem voltam beszédhibás :)

A kirpóbálással kapcsolatban csak egy ötlet: régebben lehetett látni ilyen mágneses ál-testékszereket, lehet hogy van nyelvpiercing is belőle? Nem tudom. Meg mondjuk annyira nem biztonságos, könnyen lenyelhető, de semmi más nem jutott eszembe amivel modellezni lehetne :)

2010. márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!