Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ellenzi mindenki az...

Miért ellenzi mindenki az otthoni hajszőkítést?

Figyelt kérdés
Már vagy két éve szőke hajam van, és mindig magamnak szőkítettem, és mindenkitől megkapom,hogy mekkora hülye vagyok, amiért nem fodrásszal csináltatom. A tesóm fodrászhoz jár és ő mindig elcseszi neki, pedig ugyan olyan színű a természetes hajszínünk neki mégis mindig foltos lesz, meg elég a vége..

2015. jan. 24. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem mindenkinek megy úgy, mint neked.
2015. jan. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csináld csak nyugodtan saját magad, ne foglalkozz mással. Megpróbálnak cikizni, de ne foglalkozz velük: Mondd nekik: ha te saját magad szőkítesz, akkor olyanra csinálod, amilyen neked tetszik, te biztosan nem fog elrontani, akkor csinálod, amikor időd van rá, nem kell érte sorban állni, és még kevesebbet is fizetsz érte. Hát nem jobb?
2015. jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert általában nem sül ki jó belőle, itt az oldalon is gyakran van ezzel kapcsolatos kérdés, hogy mit tegyen a hajával, mert elrontotta.
2015. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem már mindenféle színű volt, mindig magamnak csináltam. Most már pár éve szőke, és az elmúlt fél évben kétszer volt, hogy csodálkoztak rajta, hogy nem eredeti. (Sötétbarna eredetileg.)


Nekem is folyton mondják, hogy azért a helyemben elmennének fodrászhoz, de minek. Nem vagyok fodrászellenes, az én tesómnak nagyon jó a fodrásza, de mégis az én hajam.


Persze vannak olyanok, akik csak leszívják, és sprőd marad meg csibesárga, nem néznek utána, hogy kell ápolni, mire kell figyelni.

2015. jan. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézz körül milyen szőke hajak vannak. Foltosak, zöldesek, lilásak, szürkék, sárgák, szétégetettek, ezek nagy része otthon készül, nem fodrásznál. Nem mindenki ért hozzá. Egy átlagember leemeli a polcról a Garnier szőkítőt és felkeni a fejére. Ebből meg jó eredmény ritkán lesz.
2015. jan. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ilyen ügyes vagy, miért nem bízza rád a húgod a haját? Lehet, hogy neki nem az a véleménye, mint neked?

Amúgy meg vannak olyan emberek, akik otthon maguknak nagyon ügyesen meg tudják csinálni a hajukat, viszont a többség meg nem. Na nekik érdemes szakemberhez fordulni.

2015. febr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!