Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szoláriumban mindenki lebarnul?

A szoláriumban mindenki lebarnul?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam soha napozni, szoláriumban sem voltam még. Érdemes kipróbálni? Hogy hat elsőre mondjuk 10 perc?

2015. jan. 22. 12:42
 1/7 A kérdező kommentje:
És ha kijövök, azonnal látszik a hatás vagy várni kell pár órát vagy egy napot, hogy kijöjjön?
2015. jan. 22. 12:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki, mert akinek érzékeny, fehér bőre van, ott is ugyanúgy leég, mint a napon. A 10 perc pedig elsőre soknak hangzik, még kreol bőr esetén is. De ha bemész egy szoliba, megmondják hány percet ajánlanak neked elsőre.
2015. jan. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
szerintem 2-3 alkalom után fog látszani a barnulás. csak vigyázz mert a szolárium bőrrákot okoz. én is azóta, amióta ezt olvastam, azóta nem járok oda.
2015. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ja annyira egészséges hogy Ausztráliában bezárták az összeset rendelet alapon! Szóval így járjatok szoliba... Az amúgy sem lesz sose olyan barna mint a napon barnulás. (nem mintha az manapság olyan egészséges lenne)
2015. jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
inkább besárgul
2015. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
A szoli nem olyan mint a nap, inkább sárgulsz szoliban, nem barnulsz. Ha pedig érzékenyebb a bőröd akkor 1 perc alatt is leégsz. Nagyon nem éri meg. A fehér bőr szebb amúgy is.
2015. jan. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én ugyan nem járok rendszeresen szoliba, de egyszer-kétszer más voltam. Fehérbőrű vagyok én is, nem extrém módon, de viszonylag jól barnulok. Másnap már szoktam látni a különbséget. Viszont feltétlen kérdezd meg, hogy hány percet javasolnak az adott gépben, mert az erősség nagyon különböző lehet, inkább kevesebbre menj, mert pórul jársz, mindenhol leégsz, nem csak a válladon, mint általában a napon.

Van barátnőm, aki rendszeresen jár, ő nagyon szép barna, nem sárga. Lehet, hogy ez a csövektől is függ, meg a krémektől, nem tudom, de tényleg szép barna tőle, nem mondanám meg, hogy "szolis csaj". Én is barnulni szoktam, krémet nem használtam soha. Szerintem aki sárga, az már durván nyomja, az valóban nem szép.

2015. jan. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!