Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoláriumban mennyi idő van...

Szoláriumban mennyi idő van vetkőzni-öltözni?

Figyelt kérdés
Én komolyan mindig úgy stresszelek hogy ne foglaljam be sok ideig, hogy kapkodom le magamról, aztán vissza, még ékszert se veszek föl ha ide megyek, hogy azzal se menjen az idő. De elgondolkoztam, hogy most tényleg ennyire is kell sietni vagy csak én stresszelem túl? Van valami időkorlát erre, vagy csak én akarom elkerülni betegesen, h szúrósan nézzenek amikor kimegyek, mert túl sokat voltam benn? Fésűt is vinnék h megigazítsam a hajam utána, de nem is álmodok róla, tök rosszul érezném magam. Ez beteges? Nektek mennyi idő szokott kelleni ilyenekre? Ti is siettek vagy kényelmesen elkészülődtök? Amúgy az eszem azt mondaná h nem kell ezen stresszelnem, elvileg azért vettem a bérletet hogy szépen nyugodtan igénybevegyek 1 szolgáltatást, amibe beletartozik az előtte-utána szöszölés, magamat rendbeszedés is, de nem tudom, túlstresszelem... Légyszi adjatok tanácsot:( Vagy csak mondjátok el h nektek hogy működik ez.

2014. aug. 24. 02:18
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

En nem sokat jartam, de sietis voltam szinten.

Helyedben azt csinalnam, hogy megkerdezem az aditt helyen az ott dolhozot, hogy mennyi idom van az oltozkodesre van-e ra idokorlat?

Ez a legtisztabb. Es akkor te is tudod magad ahhoz igazitani:-).

2014. aug. 24. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Épp nyári munkán vagyok egy szépségszalonban, ott úgy számolják az időpontot, hogy szoli után még kb. annyit van bent a vendég amennyit szolizott és akkor még van idő kitakarítani a köv vendég előtt. Szóval szerintem nem kell kapkodni.
2014. aug. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Fésű meg ékszer azért tök felesleges oda.

Mikor még jártam, sose tököltem ilyesmivel.

2014. aug. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ne aggodj, en teljesen nyugodtan visszaoltozok, lassan. +5-6 perc
2014. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!