Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi történt a hullámaimmal?...

Mi történt a hullámaimmal? Nagyon elkeserít.

Figyelt kérdés

Hosszú, hátam közepénél lejjebb érő hajam van, és hullámos. De már nem annyira mint régen, de most vagyok 14 éves, 14 éve mindig hullámos volt. Vagy ez most csak azért van, mert már nagyon megnőtt, és a súlya miatt nem hullámosodik? Mert mikor kis nedvesség éri megint hullámos, a babahajam meg nagyon kunkori, de a többi meg eltűnt. Ha levágjuk hullámosabb lesz? Eddig még nem volt ilyen nagyon hosszú a hajam.


És kérlek ne mondjátok, hogy "Neked ez a legnagyobb problémád", mert nem értem miért történt ez :(


2010. márc. 11. 20:54
 1/8 A kérdező kommentje:
Mikor ovis voltam, és nagyon rövid, kb. vállig érő hajam volt, olyan göndör volt mint az oroszlánsörény :) Mondjuk annyira már nem, de mindig szép volt, és elvesztettem :(
2010. márc. 11. 20:57
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

hát fogalmam sincs:/

nekem is elég hullámos hajam van, a hátam közepéig ér, és mostanában nem olyan hullámos, 1-2 hullám van benne csak és az se nagy..bár engem nem zavar, nem szeretem ha hullámos a hajam mert nagyon összevissza áll:S ..szóval nemtudom.

lehet úgy van, ahogy gondolod. vágass a végéből 20 cm-t kb, az ugyis egészséges az eltöredezett részt levágják, és meglátod milyen lesz úgy. ha hosszú akkor nem sokat fog számítani az a pár centi. :)

2010. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nemsokára vágatok, remélem visszajön, mert nagyon szeretem :)
2010. márc. 11. 21:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Hormonok csibém:)
2010. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, a hossza miatt biztosan nem. Nekem gimis koromban derékig ért és totál hullámos volt. Inkább a sok festés meg azok a vackok amiket a hajunkra kenünk, attól vékonyodik el a hajszál és emiatt nem hullámosodik annyira. Én a fősulin kezdtem el festetni a hajamat, azóta nekem sem olyan hullámos, inkább a tövénél hullámosodik, főleg ha le van nőve. Nyilván azért, mert ott a legegészségesebb.
2010. márc. 12. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 maundrel ***** válasza:
nekem is ugyanolyan hajam volt mint neked. Kb 14-15 éves koromra azonban minden hullám eltűnt a hajamból, ha nedves akkor hullámos egy kicsit, de amúgy most már egyenes (most vagyok 22)... hormonok, ennyi (nem tudom mennyire játszik közre a haj hossza, mert én most vágattam vállig érőre, és ugyanolyan egyenes maradt :()
2010. márc. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon göndör hajam volt kis koromban, de már csak kicsit hullámos, szinte teljesen egyenes:(.
2010. márc. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Biztos nem, a hajam baromi sűrű, nagyon sok van belőle, semmivel még soha nem festettem, nem kenek rá semmit, de most hullámos :D De különben anyukámnak is nagyon hullámos, meg a két nővéremnek is. Szóval szerintem a súlya miatt ilyen :) Meg az idő is kicsit megviseli, most nagyon párás...
2010. márc. 12. 14:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!