Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gáz ha 12 évesen...

Nagyon gáz ha 12 évesen szőrös a lábam?

Figyelt kérdés
Hosszú fekete szőrszálak vannak a lábamon egész nyáron rejtegettem őket, hosszú nadrágban voltam. Pedig fáj a szívem azért h nyugodtan felvehessek egy rövidnacit. Anya nem engedi a szortelenitest azt mondja ráér 15 évesen. Hát Én fogtam magam és titokban legyantáztam de mindenki azt írja,h attól nem erősödik meg de nekem sokkal erősebb és még sötétebb lett a szor a lábamon . Mit tegyek?

2015. aug. 27. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Általában ennyi idősen kezd el látszódni az ember lábán a szőr, szóval nem vagy egyedül ezzel.

Anyukádnak igazán illene tudnia, hogy a szőrtelenítés nem korhoz, hanem a szőrösség mértékéhez kéne kötni. Ha valaki 15 évesen sem szőrös, csak pihés, akkor minek szedje? Ha valaki 12 évesen "bundás", akkor meg miért ne?


Egyébként a genetikádtól függ, hogy a szőröd megerősödik-e, nem a szőrtelenítés módjától. Én mindig is gyantáztam (több, mint 10 éve), mégis megerősödött (és nem kikopott, ahogy azt mondani szokták, semmivel nincs kevesebb), a húgom kezdettől borotválja és ugyanolyan kis gyenge szálak nőnek a lábán, mint amikor elkezdett szőrteleníteni. Szóval válassz ki egy számodra kényelmes szőrtelenítési módot és hajrá.

2015. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyantázd tovább.

Lehet, hogy fiatal vagy, de elég igénytelen a szőrös láb. Korán érő típus vagy, ennyi.

Amúgy, nem valószínű, hogy a gyantától erősebb meg sötétebb lesz... Lehet beképzeled.

2015. aug. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én már 11 éves koromtól borotválom, mivel nekem is fekete bundám volt, anyámtól sose kértem engedélyt, nem az ő lába, mi köze hozzá?? Nem is szólt soha semmit pedig tuti észrevette. Természetes dolog hogy egy lány szőrtelenít.
2015. aug. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szia én 13 éves vagyok (lány) én borotválom alábam.. nem érzem, hogy erősödne a ször alábamon...anyumat megkértem, hogy borotváljuk le vagy gyantáztsaauk le de ő azt mondta, hogy nem... én meg leborotvátam és észrevette hogy nem szőrős a lábam de nem szólt semmit... :)
2015. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
gáz, de ez van. én is 12 lány vagyok, én epilálom. félig-meddig leborotválja, de pár hét alatt jelentösen ritkul még ha vissza nö is! csak ajánlani tudom. ne szégyeld egyébként, nem sokan vannak a szerentsések, akiknek még nem szörösödik. :)
2015. szept. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Erősebb lesz, de legyantázod, és ha kezd nőni, megint. Ennyi, viszont tényleg igénytelen látvány. Én is leszedtem magamnak amikor 12 éves voltam.
2015. szept. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!