Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 évesen gáz a szőrös punci?

15 évesen gáz a szőrös punci?

Figyelt kérdés
amugy amikor majd szexre kerülne a sor, gáz lenne ha szőrös lenne?(szűz vagyok). mediterrán tipusú vagyok, elég erős a szörzetem. a lábamat borotválni nem szeretném mert még erősebb lenne, az epilátortól kb sírok. a gyantához meg megkell várni mire kinőnek teljesen a szőrikék. mitcsináljak? ez normális h ennyire gyapjas a lábam?
2011. márc. 26. 23:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%

Most ez komoly? Ugye nem...?

Vagy nyáron te full szőrösen mész strandolni? El nem tudom képzelni.

Simán lehet borotválni, én kábé 10 éve borotválkozom, nem lett erősebb szőröm tőle. Gyanta is van olyan amihez nem kell megvárni hogy kinőjön teljesen.

2011. márc. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

intim részen ha nem látja senki (nincs barátod), akkor ne szőrteleníts.

láb, hónalj stb. szerintem szedd le a szőrt. nem túl szép látvány ha egy lány szőrös. főleg hogy már jön a jó idő és már se hosszúnadrág, se pulcsi nem lesz.

2011. márc. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

ha felraksz kepfeltoltes.hu-ra a testrészeidről képeket,sokkal pontosabb választ fogsz kapni..lehet,hogy nem is olyan rossz a helyzet,csak neked tűnik úgy..

20/L

2011. márc. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lábon és hónaljban valóban elég igénytelen, ha valaki szőrös, az intim részeken viszont nem feltétlen. Vannak olyan pasik, akik kifejezetten azt szeretik, ha valakinek szőrös. Persze ilyenkor is karban kell tartani, a bikinivonalat minimum szőrteleníteni, a többit meg mondjuk ollóval lenyírni.
2011. márc. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Nekem megerősödött a borotvától, azt figyeltem hogy ez egyénfüggő.

Visszatértem epilátorra és az elgyengíti. Most megyek végleges hónalj szőrtelentésre, meg a combomat lövetem még le...

Anyum aki sosem bortválta a lábát foltokban már nem is nő szőre.


Tegyél fel am képet, lehet nem durva.

De am sztem se esztétikus a szőrös láb, de én még nuncin se tűröm meg.


Jah és hogy normális-e hogy ennyire gyapjas a lábad?

Azt figyelem a mai tiniken, hogy igen.

Az állatok/növények amiket megeszünk hormonkezeltek, az ivóvízből nem tudják kiszűrni a fogamzásgátló maradványait.

A Combinon a 9éves kislánynak olyan szőrős a lába és a karja mint egy 15éves fiúnak...szörnyű.

2011. márc. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

[link] ez a helyzet a lábammal:S

amugy természetesen leszoktam szedni, jézusom ne ilyeszgessetek:DD csak kíváncsi vagyok ti mivel,hogy szeditek le, mit ajánlotok:)

2011. márc. 27. 01:21
 7/12 anonim ***** válasza:
80%

Utolsó vagyok, igen, ez már sok...

/am nekem is megerősödött ilyesmire borotvától...:(, bezzeg bnőmnek egyáltalán nem erősödik, de am láttam már ennél durvábbat is koliban, mint a malacsörte.../


Am az epilátorhoz gyorsan hozzá lehet szokni.

A gyantát meg ha ügyesen csinálják alig érzed, mint a régi kolis szobatársam 4 perc alatt leszedte az egész lábunk és alig éreztük :D


Fürdés után csináld amikor felpuhult a bőröd az epilálást

és használj szőrbenövés elleni krémet.


Menstruációd rendesen jön? -mert lehet hormonális is. Ha nem akkor keress fel egy nődokit!

2011. márc. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez azért egy lánynál sok.
2011. márc. 27. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem májusban elég lesz rövidgatyát hordani,addig hordj hosszút.Ha meg rövidet veszel fel,borotváld le.Nem lesz semmi bajod,nekem február 18-án lett borotválva a lábam és nem nagyon szőrös azóta.Az én bőröm nem bírja az epilátort mert 3-4 nap múlva is pöttyös marad.Próbáltam már krémet,bőrradírt,és úgyis hogy előtte 1 órát áztattam a lábam.Feladtam!

Ha megyek valahova úgy hogy kivan a lábam,leborotválom,ha meg itthon vagyok nem zavar.

De viszont a hónaljadon szőrteleníts,mert az ciki ha szőrös vagy.(nekem legalábbis)

Bikinivonalat meg strandra szoktam borotválni,mert csak akkor akarom az egészet ha már élek szexuális párkapcsolatat ergó ha lesz barátom:)

14/L

2011. márc. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
21%
Hát ilyen szőrös láb egy csajnak nagyon gáz, eléggé kiábrándulnék a csajból ha meglátnám hogy ilyen szőrös a lába.
2011. márc. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!