Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek ha nagyon sok...

Mit tegyek ha nagyon sok hajam van ami még hosszú is?

Figyelt kérdés
Rengeteg hajam van és eléggé hosszú. Sajnos még eléggé száll is, ezért eléggé kócos szokott lenni. Kifésülöm és kezdhetem előröl, amikor semmit se csinálok vele. Tudnátok mondani valami tippet hogyan tudnám megfékezni? Esetleg tudtok olyan hajviselés tippeket, amiket egyszerű megcsinálni mégis csinos? Eddig mindig kibontva hordtam és már kezdem megunni, hogy egyfolytában olyan a fejem, mint az oroszlán. Azt még elfelejtettem mondani, hogy szinte szögegyenes a hajam, nem is kell vasalnom.

2015. aug. 13. 11:58
 1/6 anonim válasza:

Örülj neki ;) Én bármit megadnék ha hosszú és sűrű hajam lehetne :(

De egyébként nagyon sok tippet találsz a neten, az egyszerű lófaroktól, kontyokig. pl: [link]

2015. aug. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen hosszú?
2015. aug. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Vágass és ritkíts belőle. Ha esetleg száraz a hajad bekenheted ricinus olajjal attól fényesebb lesz vagy tojássárgáját összekeversz. Hajviselésnek talán ha befonod vagy kontyot csinálsz egyébként jó neked nekem meg hullámos és mindig vasalni kell:D
2015. aug. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nyírd le :)
2015. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát a hátam közepénél egy kicsit hosszabb. Majdnem leér a derekamig.
2015. aug. 13. 15:25
 6/6 anonim ***** válasza:
vágasd le, mondjuk váll alattig
2015. aug. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!