Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet hosszú hajam?

Hogyan lehet hosszú hajam?

Figyelt kérdés
Az van hogy van elég sűrű hajam, de nem elég hosszú. Körülbelül a mellemig ér. Kérlek mondjatok valami tippeket amitől hosszabb lesz a hajam (olajokat hajra meg ilyeneket nem szeretnék használni.) Előre is köszönöm.

2015. júl. 29. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Dm-ben kapható a Das gesunde plus márkájú kapszula: [link]

Róla elég jókat írtak, szerintem érdemes kipróbálni, de csodát ne várj tőle szerintem :) Nem hiszem, hogy van olyan szer vagy kence vagy akármi ami észrevehetően gyorsítaná a hajnövekedést.

2015. júl. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%
Ha rapunzel hajat akarsz,akkor mindenféle kárositással hagyj fel(hő,hajszáritó,festés,nyuzigálás,szilikonok,szulfátok)tehát totál természetes,sampon helyet co-wash-t használj azaz szulfát mentes cucc,de előte lekell maratnod a szilikonokat szulfátos samponnal és aztan kezdheted a co-washt.Teljese természetes hajbalzsamok,napi szintü olajozás legalabb a végére,borzasztó fontos,hogy a hajad állandóan hidratált legyen örökké tenni kell a végére természetes krémeket,olajakat,minden áldó nap.A letöredezett végeket,levágni,elég csak a legesleg végét,nem kell nem tudom mennyi centit,csak,hogy épp a törés elmenjen.És innentől kezdve mindennap hidratáld a hajad,igy csak évi 1x elég vágni a végéből.És ujraépitődik a haj.Havonta 1 hétig lehet invertion-t csinálni azaz,napi szinten havi 1 hétig,4 percig fejjel lefelé lógsz,és maszirorozod a hajad igy havi 1 centi helyett 3 centit fog nőni.mert felgyorsitod a keringést a fejbőrbe.Ugyhogy ha ténleg felhagysz minden kárositással ami őszinten szólva nagyon nehéz lépés,akkor garantált eredmények lesznek ha követed utasitásaim,ha nem akkor nem mondom elérhetsz valamiket,de a hajad továbra is szenved,attól független,hogy nem látod.
2015. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
A tipp az idő, ugyanis semmitől nem fog gyorsabban nőni. Maximum koffeines sampon tud használni, de látványosan gyorsabban attól sem fog nőni. Hajgyógyász párom van, szóval tudom, miről beszélek.
2015. júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!