Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy hosszú egészsé...

Mit tegyek hogy hosszú egészséges hajam legyen? Vki nem tud egy olyat ami fel gyorsítja a növekedést?

Figyelt kérdés
Póthajam van kB 3 éve, és alig nől a hajam, tönkre tettem festékkekel,most le szedtem a póthajam és kB vállig ér , de kicsit száraz a vége ,
2015. júl. 7. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Elméletileg fejbőrmasszázs segít. napi pár perc, stimulálod a hajhagymákat, attól gyorsabban nő. egészségesség meg: https://www.youtube.com/watch?v=_sc-8HadeSE kókuszolajra esküszik a csaj meg még mást is mond, szerintem hasznos lehet a hajából ítélve:D
2015. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ki fogom próbálni köszi :)
2015. júl. 7. 23:13
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Igen, a fejbőr masszázsa is jó!


És nagyon ajánlom neked azt, hogy olvasd el a következő könyvet: Vitamin Biblia.

Abban le van írva részletesen, hogy milyen vitaminok, ásványi anyagok, nyomelemek szükségesek a szép, egészséges haj eléréséhez.

Most a biotin jut hirtelen eszembe, de kell még más is, pl. cink, azt hiszem. De legjobb lenne, ha el tudnád olvasni a könyvet, mert én nem tudom olyan komplexen leírni! :-)

2015. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!