Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rendbe lehet tenni a hajam?

Rendbe lehet tenni a hajam?

Figyelt kérdés
Nem találtam meg a hajkefémet, ezért anya körkeféjét használtam, ami beleakadt a hajamba és ahogy próbáltam kiszedni belőle, csak mégjobban beleakadt, míg végül egész a vállamig nem ért a gubanc, anya se tudta kiszedni, így le kellett vágni a egészet, csak ahogy tartottam a fésűt, hogy ne húzta a hajam, anya így az államig levágta azt a hajrészt. A többi hajam a hátam közepéig ér, de most ez az egy ötöde csak az államig. És nagyon feltűnő.. Mit tudok csinlni? Nem akarom levágni, de anya azt mondta nem tudok mást tenni..

2015. aug. 5. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Egy ügyes fodrász divatos hajat csinál neked:)

Tépett/lépcsőzetes fazonnal helyre lehet igazítani szerintem, de az is igaz hogy ez azt jelenti hogy a hátad közepéig érő részből is vágni kell

2015. aug. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vágass egy normális frizurát, fodrásznál, más tényleg nincs. Rövid frizurákból is vannak szépek.
2015. aug. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De sokat? És az állig érő részből kell is kell még vágni, hogy ott ne legyen egyenes? Nem hiszem el, hogy egy hónappal a suli előtt ez történik.. Tudnál küldeni képet, hogy lássam, mennyivel kell rövidebbnek lennie a hajamnak?
2015. aug. 5. 18:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne ess kétségbe nagyon jó középhosszú stílusokat lehet vágatni!!

Pl:

[link]

Ez is az állnál rövidebb

2015. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És az ilyen rövid hajakat össze lehet fogni még? De egyébként annyira sajnálom az egészet.. Így is annyira fura, amikor hozzáérek a nagyon rövid részhez, vagy fésülöm, akkor olyan hamar vége van.. De látom muszáj lesz rövid hajat vágatnom. Azért köszönöm a képeket és a bátorítást! Egyébként holnap megyek majd fodrászhoz és kicsit félek. Sose volt még ilyen nagyon rövid hajam :O
2015. aug. 5. 21:48
 6/10 A kérdező kommentje:
Elmentem ma a fodrászhoz és addigra sikerült is megszoknom a gondolatot, hogy állig érő hajam lesz, vittem is egy képet (azok közül, amiket mutattatok), de mikor odamentem, azt mondta a fodrász, hogy az állig érő részből is vágni kell, mert anya rossz ollót használt, így megtört a vége. Ezért mondtam neki, hogy vágjon annyit, amennyit kell, hogy egészséges legyen, erre rögtön összegumizta az egész hajamat és levágta, utána pedig egy tényleg NAGYON RÖVID hajat vágott. Először azt hittem elsírom magam, annyira új volt az egész. De itthon mindenki azt mondta eddig, hogy jól néz ki. Hát nem tudom..
2015. aug. 6. 15:28
 7/10 anonim ***** válasza:
ohh de gáz >< vagy tényleg ennyire rossz volt a helyzet, vagy béna volt a fodrász...na de ha rendesen megcsinálta, csak nem lett olyan rossz ^^
2015. aug. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Olyasmi lett, mint Anne Hathaway-nek (nem tudom, jól írtam-e) volt a rövid haja. Azt hiszem pixie a neve. Még nem tudtam megszokni, de ha belegondolok, hogy két napja még hosszú, egészséges hajam volt.. De ez egy életre való lecke volt. Most annyira fiúsnak érzem magam.. De tény, hogy egyszerűbb, könnyebb lett a fejemnek. Csak fura, hogy most az egész család folyton engem és az új hajamat nézi.. :O :D
2015. aug. 6. 22:38
 9/10 anonim ***** válasza:
A pixie amúgy szerintem tök jó, ha jól áll az arcformádhoz, meg úgy öltözködsz hozzá, akkor nagyon csajos, és nőies is lehetsz :) Sőt, ahhoz is lehet felvenni masnikat, hajráfokat, stb.-t, tehát bátran hordj kiegészítőket, és akkor nagyon jó lesz :D lehet, hogy még meg is szereted.
2015. aug. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Remélem, mondjuk már jobban érzem magam. Csak első nap aludtam el sírva a hajam miatt.
2015. aug. 9. 10:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!