Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » "Leégettem" a hajamat hajszőkí...

PunkLayla kérdése:

"Leégettem" a hajamat hajszőkítés közbe. Mit lehet tenni annak érdekébe, hogy minél előbb rendbe jöjjön?

Figyelt kérdés
Leszőkítettem a hajamat, de a negyed óra helyett egy óráig hagytam rajta, gondolván hogy miután fekete a hajam, még is csak több idő kell neki. Miután lemostam olyan volt a hajam, mint a gumi, és teljesen tönkrement. Mit lehet tenni annak érdekébe, hogy megerősödjön legalább egy kicsit ez a hajnak nem nevezhető pamacs?

2012. dec. 8. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de abból már haj nem lesz. Nem véletlen, hogy 15 percet kellett volna csak rajta hagynod.
2012. dec. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem hülyeségből kellett volna csak 15 percig fenn hagyni. A szívatást amúgy is fodrászra kellett volna bízni mert jobban megcsinálná mint te otthon. Amúgy a hajadnak annyi :/ Várnod kell míg el kezd lenőni.
2012. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 mmano88 ***** válasza:
100%

Tegyél rá pakolásokat, balzsamot is használj, hátha segít rajta. Nem tudom a ricinus segítene e rajta, hátha majd valaki jobban tudja.

Off: egyébként kijött belőle a fekete szín? Milyen színű lett így a hajad?

2012. dec. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
En is kivancsi lennek ra hmilyen szinu lett?meg milyen festekel csinaltad?mert nekem sotet barna a hajam es szeretnek szoke lenni de otthon akarom megcsinalni...de persze ha ez nem lehetseges gyujtok penzt e majd fodrasszal.
2012. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szőke lett, a színe nem gáz, bár nem azért szívtam le, hogy ilyen legyen, hanem hogy extrém színezővel még felturbozzam.

Most jelen pillanatba nem merek semmit rákenni. Levágtam 10 centit belőle, nem lett sokkal jobb, csak reménykedni tudok, hogy valami segít legalább abba, hogy visszafesthessem a hajamat legalább egy hónap múlva

2012. dec. 8. 19:53
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
hajadon már semmi nem segít, szedj vitaminokat, hogy hamarabb nőjön. Ennél már csak rosszabb lesz a roncsolt rész állapota.
2012. dec. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát ebből már nem lesz haj, míg le nem nő.. nekem csak a vége égett meg egyszer, nem szőkítéstől, hanem csak sima festéktől, rákentem a festéket és csináltam a dolgomat, a 30 percből 45 lett ami az én vékony szálú (akkor még egészséges) hajamnak elég is volt, hogy az utolsó kb 15 centi megégjen.. derékig ért.. le kellett vágni, de a felette lévő rész is szárazabb volt utána, igaz az nem égett meg, csak szárazabb lett.. még mindig van kb 10 centi a jelenleg picivel váll alá érő hajamból ami olyan száraz szar, de már elég szépen lenőtt..


sok kitartást míg lenő. :D balzsamokat pakolásokat, kifésülést könnyítő sprayket (mert nehéz lesz fésülni is..) ajánlom, hogy elviselhetőbb legyen, de vissza nem kapod a régi hajadat még jó darabig. :/

2012. dec. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, és a segítségeket:) Kipróbálom ezeket, amit írtatok és amint lehet visszafestem a hajam. Az állapota igazság szerint kevésbé zavar mint a színe. Az, hogy most olyan mint a szénakazal, azzal csak egy bajom van, hogy nem festhetem, mert akkor lehet hogy kihullik, többen mondták ma...:( És hát igen...elég csúnya is. De mindenkinek nagyon köszi:)
2012. dec. 8. 21:54
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Fekete Gliss Kur termékcsalád, Kallos tejes pakolás, ezeket nyomasd felváltva, minél gyakrabban. A töredezést nem fogja leszedni, de pár hét alatt rendbehozza a vattapamacs-állapotot.
2012. dec. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

én is hasonlóan jártam jópár éve, bár én festett vörösből szívattam le, és előrelátóan fodrászkellékes boltban vettem az eredeti hajszínemhez hasonló festéket... nos nekem is gumiszerűre szívta főleg a végét, és fehérre. így ki sem mertem volna menni az utcára, így vettem egy nagy levegőt, és gondolván h ennék rosszabb úgyse lehet, végül befestettem.

Szerencsém volt, egész normális színű lett a végére, és amikor megszáradt, már nem volt gumiszerű, de minden hajmosásnál utána olyan volt, és a égéből persze így is kellett vágni, és évek kellettek amíg rendbe jött és teljesen lenőtt a sérült rész... szóval soha többé ilyet .S

2012. dec. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!