Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlanátok a gyorsan...

Mit ajánlanátok a gyorsan zsírosodó hajamra?

Figyelt kérdés

A gyorsan gyakorlatilag azt jelenti,h akár már a mosás napján bezsírosodik.

Barna, viszonylag erős szálú, dús hajam van, amit nem festetek.

Elég sok reklámokból ismert sampont próbáltam már,de sajna hiába.

Balzsamot csak ritkán használok,de azt is csak a hajvégemre.

Általában hajszáírtózok, úgy hallottam,h talán az is segít vmennyit.

Na asszem kb mindent sikerül leírni.:)

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. márc. 6. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha beírod a googleba h zsíros hajra hajpakolás elég sok mindent kihoz, próbálj ki párat.. valamelyik csak beválik..

De lehet h épp az volt a baj,hogy agyon reklámozott samponokkal mostad a hajad, mert az néha sokkal sza*abbmint pl.: egy tescos sampon..

A legjobb sampon zsíros hajra(mivel nekem is az van) kénes sampon, vagy pedig csalán sampon !!!


Ne fésülködj sokat, ne piszkáld ne vakargasd a fejbőröd mert ez is zsírosítja.

Elég nagy tévhitben élsz, mert a hajszárítás termeli a fattyúmirigyeket.

Miután lemosod a hajadról a sampont, hideg vízzel vagy langyos vízzel tedd!


és minél többet mosod a hajad annál jobban fog zsírosodni, elhasználódni..

2010. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is gyorsan zsírosodik a hajam. Én mindig használok balzsamot és hajszárítót is. Az a baj, hogy ha nem szárítom meg akkor olyan mintha ki se mostam volna. Tudom nem egészséges, de szerintem te is hajszárítózz.
2010. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...próbálkozom, nem adom fel!

Hát akkor egy tévhittel kevesebb:)!

2010. márc. 6. 19:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Lehetőleg ne szárítsa hajszárítóval haját, hanem hagyja, hogy az a szoba levegőjén magától száradjon – a hajszárító forró levegője serkenti a faggyúmirigyek működését. Ugyanígy csak langyos vízzel mosson hajat, és a nagy dörzsöléseket is felejtse el –"



"... magától száradjon – a hajszárító forró levegője serkenti a faggyúmirigyek működését. ..."


"10 cm-nél közelebbről, mivel a túl meleg hajszárítás roncsolja a hámsejteket, a haj könnyen meghasad és eltörik."


első vagyok.

2010. márc. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm...már az előbb sem kételkedtem,de ezzel sztem másokat is meggyőztél, nem csak engem.
2010. márc. 6. 19:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne moss hideg vízzel hajat, mert attól is hamarabb zsírosodik!!!
2010. márc. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó

ezt honnan szedted?

Írd már be légyszíves a googleba h zsíros haj és hideg víz :))

2010. márc. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

figy csináld azt amit én tettem...nekem is ez a bajom volt...már nem, mondom a titkom:

hosszú hajam volt de levágattam rövidre (hátul felnyírt tetőn hosszabb borzolós) mivel nagyon sokat kellett mosni a zsírosodástól. most hogy rövid zselés borzolós, mivel minden nap belövöm ezért nem mosom annyiszor mert ugye nem állna meg olyan jól, és simán kibírja 1-2 hétig mosás nélkül. nagy érvágás volt levágatnom de a jövőbe tekintettem úgymond előtte és megállapítottam, hogy hosszú távon ez lesz a legjobb. 3 éve rövid a hajam 1-2 hetente mosom de volt hogy 1 hónapig meg se mostam mert nem látszott, és most növesztem szerdán vágattam utoljára és már növeszteni fogom beállok a 10 naponta mosásra.

sztem próbáld ki, a hajad úgyis visszanő 1-2 év alatt de legalább be tudod állítani úgy 1 év alatt hogy kitolod a hajmosásokat minimum 1 hetes intervallumokra szépen lassan de enyémnek pl az is túl gyakori szóval 10 naponta mosom :)

és rövid hajon nem látszik meg annyira hogy milyen ronda zsíros lesz első pár hónapban mivel úgyis folyton belövöd reggelente :)

2010. júl. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!