Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szappant ajánlanátok a...

Milyen szappant ajánlanátok a nagyon erősen zsírosodó arcomra?

Figyelt kérdés
Vagy bármilyen más megoldás érdekel, bár ahogy hallom, az ilyen arc tisztító kencék csak még jobban zsírosítják a bőrt, ezért gondoltam inkább a szappanra. 28 éves vagyok, tehát már nem serdülő, valszeg nem azért :-)
2009. márc. 8. 06:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és srác. Nem riadok vissza extrém megoldásoktól sem, de azért lehetőleg nem vennék egyszerre 80-féle cuccot egyszerre.
2009. márc. 8. 07:00
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sok mindent kipróbáltan a katasztrofális, zsíros, pattanásos arcomra, semmi sem használt. Kb 8 éve használom a Vichy Normadermjét. Csak a lemosót és néha (ha érzem, hogy baj lesz) a krémet. Nekem egyedül ez használt. Csak patikában kapod meg. (40 felett és nő)
2009. márc. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilcsi feketeszappan drága de nagyon hatásos.!!
2009. márc. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

én si 28 vagyok és nekem is zsiros nagyon a böröm, de ezt sem akartam hogy kiszáradjon mert akkor még jobban elöjönnek a pattanások, így a

la roche posay effaclar termékeit használom, patikában lehet kapni. egy habosítos arclemosót és az M nevü krémet használom, a krém nem is krém inkább egy gél, amitöl nem zsírosodik de nem is szárad kis a böröm, nekem csak ez segített.

Az ára olyan 2000-3000Ft között van darabja.

2009. márc. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A Clinique márkának van egy arclemosó szappanja. nézz utána.
2009. márc. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jesszusom, ajánlatok még vagy tízfélét :-( :-( :D
2009. márc. 8. 14:13
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kozmetikustól vettem olcsóbban az Ilcsi féle fekete szappant+heti 1*használom a Sunfleur kénes arcradírt,hidratálásra pedig gyógynövényboltban vettem Banán gélt.
2009. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szóval én hülye vagyok ezekhez, pasi létemre általában nem a kozmetikumokkal foglalkozom, tehát így teljesen laikusként kérdezem: tényleg 3-4-féle cucc kell arra, hogy ne legyen zsíros az arcbőröm? Egy jó szárító szappan nem elég? Vagy ahogy más is írta, attól meg pattanásos leszek?
2009. márc. 8. 20:46
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb és legolcsóbb megoldás, ha veszel olyan mosdókrémet, amit a babáknak írnak fel. Van Natúrlandos tubusos verzió, patikában recept nélkül megkapod. Ez tisztítja és ápolja a bőröd egyszerre, tehát nem kell lemosó és krém külön. Mivel bababőrre lett kifejlesztve, nem tartalmaz káros anyagokat.
2009. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj,hogy ha csak szárító terméket használsz az jó a pattanásokra,viszont az arcod többi részén levő bőrt is kiszárítja.Ráncos,hámló,feszülő lesz,könnyen leéghet stb...A pattanások ellen el kell tüntetni az elhalt,felgyült hámréteget:radírozás. Kezelni kell a zsíros,gyulladt részeket:különféle ragyaírtó szerek. Hidratálni(pótolni a vizet!!!) kell a bőrt:különféle hidratáló krémek. Azért jó lenne,ha legalább 1* elmennél egy kozmetikushoz,mert nem biztos,hogy csupán zsíros a bőröd,lehet kevert is.Ilyenkor az orr-áll-homlok zsíros az arc pedig száraz.Nem megfelelő termékekkel többet árthatsz,mint használsz.
2009. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!