Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen arcelemosót ajánlanátok...

Milyen arcelemosót ajánlanátok könnyen zsírosodó bőrre?

Figyelt kérdés
2008. aug. 19. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Könnyed zsírosodó bőrre, zsíros bőrre való készítmények valóak, akárcsak a samponokra, ezeken is fel vannak tűntetve hogy milyen bőrtípusra ajánlottak. Ha zsíros a bőröd nemcsak arclemosót ajánlanék hasnálatra hanem, heti 1x-i bőrradírt, tonikot, és arckrémet. Nekem pl. oriflame-es termékek beválltak.
2008. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom ezek a kereskedelmi forgalomba kapható dolgok mennyire válnak be...én lementem a börgyogyászhoz,de nem kell még oda se menni,a gyógyszertáros nő elmondja mi lenne jó az arcodra,hidd el sokkal jobban használ mint bármelyik kencefice,és árban is kb ugy jössz ki.sok sikert.ja ha mindenképp boltban akarsz venni arclemosót,akkor nekem volt ilyen garnier uborkás arclemosó zzíros bőrre.az talán még használt elég jólde a gyógszertári tényleg beválik:)sok sikert!
2008. aug. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!