Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Haj olajozása zselé vagy...

Haj olajozása zselé vagy hajhab helyett a haj jobban formázhatóságának érdekében?

Figyelt kérdés

Elég dús hajam van, korábban zseléztem a kívánt hajstílus fixálása érdekében, de a zselé nem vált be hosszú távon. Jelenleg habot használok hogy hátrafésüljem, és úgy is maradjon a hajam. A víz természetesen nem tartja meg a kívánt pozícióban (cukros/szappanos vízzel pedig kérlek ne gyertek most), hajlakkot pedig nem szeretnék ráfújni. A habbal csak annyi a bajom, hogy egy idő után attól is megkeményedik a hajam.


Olajat gondoltam rákenni, h azzal hátha nem keményedne meg, de a kívánt stílusban maradna. Vagy ez hülye gondolat volt? Milyen olajat ajánlotok? (Motorolaj és a többi vicces ajánlat nem érdekel. :D ) Google kidobott ricinus, kókusz, stb olajat, de nem vagyok jártas a témában. :D


Egy fiú.



2015. júl. 25. 12:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Akkor találni kellesz valaki fodrászt, aki a gatyámat nem szedi le (a nyírás árával) és még az ollóval is tud bánni. Nem lesz egyszerű. :D
2015. júl. 25. 15:47
 12/13 anonim ***** válasza:
nem tudom még aktuális e, de én oliva olajat használtam, most meg arc átolót, az olajnál nagyon el kell találni az arányt. eredmény kb az mint a zselénél fényeebb a haj azzal a külömbséggel h nem ragad s keményedik meg úgy, szóval a punk szóba se jöhet. igazából éni hasonló problémával küzdök évek óta a zselé és a lakk gyengék vagy nehezek... és csak azért válaszolok mert engem is érdekel, azzal a külömbséggel h már vannak tapasztalataim. ;) a zseléé elötti időben mit használtak? és ha a méhviasz olajjal és illó olajjal összefőzöm lehet jó? (persze ha találok rá valamireceptet, kb 1/3 arányba számítok) hölgyek nektek van hajban tapasztalatotok, esetleg recept? (úgy szint egy fiú)
2018. aug. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a te válaszod! Az oliva olaj nem hangzik rosszul. Hát én idősebbektől hallottam már cukros vízzel fixált hajakról is ha már a zselé előtti időszakot említetted.
2018. dec. 5. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!