Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kreol bőr, sötét barna szem,...

Kreol bőr, sötét barna szem, rövid haj, MILYEN SZÍNŰ HAJ ÁLLNA JÓL?

Figyelt kérdés
Esetleg hajfesték márkákat írjatok,ami tartósabb.

2015. júl. 23. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kreol bőrhöz szerintem a barnán kívül más szín nem illik.
2015. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

nekem is kreol böröm van,barna szemem és egyáltalán nem állt jól,ha az egész hajam sötét volt.

volt,hogy fekete volt,de szőke tincseim voltak. nagyon tetszett mindenkinek

most vörös.

ez is tetszik mindenkinek.

2015. júl. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
jah és palette festék
2015. júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a középbarnától a legsötétebb, feketébe hajló barnáig minden jól állhat, de ez pl. az arcod formájától is függ. Én a vöröst meg a szőkét elég közönségesnek és igénytelennek tartom egy kreol bőrű lányon, de ez meg ízlés kérdése. :)
2015. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen színeim vannak, szerintem a világosbarna állt nekem a legjobban azok közül amiket próbáltam. Nekem ezzel vlt festve: [link]

Nem volt annyira tartós, de nagyon szép természetes színe volt. A vöröses árnyalatokat mindenképp kerülni kell szerintem.

2015. júl. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy eredetileg sötétbarna hajam van, természetesen szőkíteni kellett a világosbarnára festés előtt.
2015. júl. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!