Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Undorító, mit tegyek vele?

Undorító, mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Eléggé sötét szőrű vagyok,ezért a bikini vonalakkal is meg kell küzdjek,le borotválom és már másnap fekete pöttyök elő jönnek és ha fel veszem a bikinim,meg alsó neműben is nagyon csúnya tud lenni,annyira irigylem azokat a lányokat akiknek nincs ilyes fajta problémájuk,Ja és ki is pattogok...szerintetek milyen megoldást találhatok erre a problémámra?

2015. júl. 20. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Meleg gyanta vagy cukorgyanta a legjobb!Utóbbit otthon is elkészítheted és meg is csinálhatod magadnak.
2015. júl. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cukorgyanta. Én a keményet jobban szeretem, mert sokkal "viccesebb" úgymond maga a procedúra, így én pl észre se veszem hogy éppen gyantázok. Kíméletes és nincs benne semmi plusz adalék ami nem kéne. Ami nagyon fontos, hogy tiszta felületen, tiszta kézzel dolgozz és ha lehet ne azokon a napokon, mert megnöveli a pirosságot a fájdalmat és begyulladás veszélyét.
2015. júl. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,tudnátok pontos le írást adni,hogy csináljak cukor gyantát? Vagy hogy bánjak vele stb,mert semmit nem tudok róla.Köszi
2015. júl. 21. 00:51
 4/4 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=GVKrLumCEpA&list=WL&index=46 Én az elsőt csináltam itt amit mutatott és a tippem hozzá (azon kívül hogy ne égesd meg magad) hogy az elején még nem szedi olyan jól, de gyurkálni kell, amíg okkersárgás nem lesz (addig is lehet vele szedni csak nem olyan hatékonyan szóval amíg nem jó az állaga addig ne az intim területen kísérletezd) Ha nem tudsz angolul elmondom azt is amit a videóban mond, de ez volt a plusz amit nem mondott:)
2015. júl. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!