Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajam középbarna. Régóta...

A hajam középbarna. Régóta szeretnék vöröset. Adnátok jó tippeket, hogy legyen intenzív és teljes fedése?

Figyelt kérdés

Szóval többször is nekifogtam, hogy befestem a hajamat valami szép vöröses árnyalatúra. Egyszer meggyvörös voltam, az szépen befogta a hajam, bár három hajmosás után kikopott, nem csináltam utánfestést. Ez előtt az égővörössel kétszer próbálkoztam, de mindig csak a frufrum fogja be. Szóval, szeretném, ha valami bordó-vörös árnyalatot varázsolhatnék, lehetőleg minél kevésbé tönkretéve a hajamat. Leszívatásról szó sem eshet.

Tudtok nekem segíteni?



2015. júl. 19. 23:48
 1/6 anonim válasza:
100%
mindenkep le kell szivasd hogy utana szep voros legyel de ezt egy jo fodrasz megtudja csinalni :) (fodrasztanulovagyok)
2015. júl. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább bízd fodrászra, ne kísérletezgess.
2015. júl. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig intenzív csak leszívatással lesz...
2015. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

henna

(nem a bŐrfestekre gondolok hanem ez egy termeszetes alapu hajfestek ami nem rontja a haj minoseget sot javija es otthon nagyon konnyen elkeszitheto es net rol siman meg lehet rendelni)

2015. júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kulcsszó: fodrász!

Tudod, ők ezt tanulják, gyakorolják, képzik magukat. Amit ők egy életen át tanulnak, te nem fogod otthon megcsinálni olyan szépre, hidd el. És ha rosszul sül el, piszok nehéz lesz helyrehozni. Egy minőségi szalonban, ahol lelkiismeretesen megcsinálják, valószínűleg minőségibb hajjal fogsz távozni, mint a fürdőszobádból egy kis bolti festékkel, és ezt kérlek ne vedd sértésnek. :) Tapasztalataim szerint érdemes szakemberrel próbálkozni. Aláírom, nem annyiba kerül, mint egy Rossmannos festék, de ez meg is fog látszódni. Persze szíved joga, én csak itt csacsogok. :D Azért sok sikert, és remélem, hogy szép lesz!

2015. júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Hát, nem gondoltam éppenséggel, hogy otthon esek neki... A keresztanyám mesterfodrász, ő szokta intézni a nagyját a dolgoknak, vagy az itthoni fodrászom. Hát barátnőmnek eléggé intenzív vörös hajszíne van(nem a legerősebb, ne azt gondoljátok), de azt mondta, hogy ő csak vett két doboz hajfestéket és neki be is fogta. Nekem szívós a hajam. A hajszőkítés meg tönkretenné a hajamat, akárhogy is csinálja szakember. :)

De mindenesetre köszönöm mindenkinek, aki nem alpári módon válaszolt.

2015. júl. 20. 20:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!