Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti hány évesen kezdtet...

Lányok! Ti hány évesen kezdtetek el sminkelni? És miért/minek a hatására?

Figyelt kérdés

2015. júl. 9. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én 14-15 évesen. És azért mert nem tudtam magam elfogadni ilyennek amilyen vagyok. Abba a hibába estem,hogy smink nélkül az utcára sem mentem ki,alapozò alapozò hátán,fekete szemceruza,tuss,szempillafesték..tiszta tůlzás volt. Ez kb. 1 évig tartott,és leszoktam ròla. Elfogadtam magam ilyennek és sokkal jobb ìgy.persze sminkelem magam alkalom adtán,de szépen ìzlésesen. :) 19/N
2015. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

15 évesen.


Szeretek festeni, így vonzottak a színek, a csillámpor, az egész kenceficés világ.

Vettem vagy kaptam egy gagyi, alul pigmentált palettát, kb. négy színnel, és csak úgy fölkentem a szemhéjamra. Ilyen döglött zöldes-pasztelles színei voltak, nem állt jól, és nem volt tartós.

2015. júl. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

18 évesen, és csak BB krémet használok meg szempillaspirált. Néha rúzst is. Csak azért, mert nem tudok megszabadulni a mitesszereimtől, és csúnyának érzem magam ha látszanak. Pedig csak közelről lehet észrevenni. :) A szempilláim meg nagyon szépek, és egy szempillaspirállal szépen ki tudom emelni. :P

19/L

2015. júl. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

15 évesen, mert megtetszett a dolog.


Igazából akkor még nem volt youtube, meg nem is beszéltem annyira jól angolul, így kb. semmit nem tudtam a bőrápolásról. Alapozót nem használtam, csak egy kőpúdert, ami szörnyen nézett ki, meg lila szemhéjat és jeges pink szájat.


Kb. úgy néztem ki, mint Nicki Minaj. XD

2015. júl. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Asszem tavaly.


Ritka nagy rúzsb*zi vagyok, szeretem a szemhéjpúdereket, és a cicaszemet.


Jól nézek ki velük, nem úgy mint egyes osztálytársaim a szemceruzával :"D

13/l

2015. szept. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hetedikben kezdtem. Első saját sminktermékem egy korrektor volt, ami így utólag semmit nem ért. Aztán szempillaspiráloztam néha, mert találtam otthon egyet, ami anyukámé. Aztán hetedik második felétől, 13 évesen kezdtem normálisabban sminkelni. Már saját sminkcuccaim voltak. Suliba korrektort, szempillaspirált és valamilyen visszafogott szájterméket használtam. Hétvégeken, alkalmakkor volt hogy egy kis szemceruzát használtam vékonyan az alsó szempillatőbe, egyszer-kétszer vékony tusvonal, alapozó (nem egy kg-ot) de ezeket suliba sose.

Azért kezdtem el sminkelni, mert 12 évesen kezdtem youtube videókat nézni és ott jobban elkezdett érdekelni a dolog meg megismerkedtem a sminkekkel. De néha kisebb koromban is szórakoztam anyukám sminktermékeivel, amiből bár nem volt olyan sok.

2016. jún. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!