Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fényvédő arcra, amire lehet...

Fényvédő arcra, amire lehet sminkelni és nem túl zsíros?

Figyelt kérdés
Fényvédőt keresek az arcomra, és mivel a mindennapokra használnám, olyanra lenne szükségem, ami nem túl zsíros, tehát nem okoz pattanásokat és mitesszereket. Továbbá ne képezzen fehér réteget az arcomon, és tudjak rá sminkelni. Köszönöm a segítő szándékot!

2014. ápr. 25. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan fényvédőt keress, amiben nincs olaj tartalom (oil free). A te bőrödre tökéletes lesz. Vannak különböző termékcsaládok, de fontos, hogy kozmetikustól szerezd be, mert azokban ténylegesen van hidratáló anyag és fényvédő anyag is. HIdd el a bőröd meghálálj, ha egy kicsit többet költesz rá.
2014. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Eucerin mattító fényvédője jó a célra szerintem.
2014. ápr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az összetevőket nézd, ne a márkát.

Én pl a babylove-ot használom, de ez fehér réteget hagy+picit zsíros.

De a bioderma fényvédők is jók pl. (azok jobbak extra zsíros bőrre)

Ha dràgábbat is bevállalsz, akkor Clinique vagy Paula's Choice.

Vagy ebayen nagyon jó koreai fényvédőket lehet kapni, viszonylag olcsóbban.

2014. ápr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. ápr. 25. 23:18
 5/6 anonim ***** válasza:
koreaiból én próbáltam a thefaceshop olajmentes fényvédőjét, asszem spf 35-ös. direkt olajmenteset akartam zsíros bőrre, de fél óra után olyan zsíros leszek tőle mint az atom. szóval szerintem ilyet ne vegyél. : D most keresgélek én is másikat, talán egy innisfree márkájút fogok venni, de még kutatok.
2014. jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!
2016. máj. 22. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!