Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ombre haj mézzel vagy mással?

Ombre haj mézzel vagy mással?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék magamnak házilag ombre hajat csinálni. Olvastam, hogy mézes vízzel lehet. Hány alkalom után lesz látható? Száraz vagy vizes hajra kell? Hogyan pontosan?

Tudtok esetleg más házi módszert is, ami könnyű és természetesnek hat? (citrom, ecet, stb.) Kérlek azt is írjátok meg, hogy hogyan kell, és hogy mikortól kezd látszani!

Ja és saját tapasztalatokat, ha lehet :)

Köszi nagyon!



2015. júl. 2. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
A mezes víz nem tesz semmit. Citromlevet rakj a vizes hajadra vagy citromsavat pár kanállal keverj össze vízzel , tedd vizes hajra es napon kell lenned minimum 30 percet . A világosabb haj rögtön látszani fog. Amikor nincs nap, vagy ha nem akarsz napon lenni jo szóda bikarbónát össze keverni samponnal, így krém állaga lesz. Ezt tedd száraz hajra és 1 órát hagyd állni. Ugyanúgy világosabb lesz a haj . (A legjobb sampon a head&shoulders mert erős sampon ) . Kissé száraz lesz a haj ezek után
2015. júl. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Hozzáteszem , ezeket mind kipróbáltam.. Nagyon feketére volt festve a hajam és a szóda bikarbónás dolgot 7X csinàltam .. Minden héten kétszer , plusz regenerálás . A hajam a KÉKes feketéből sarki szőke lett. Ajánlom mert jobbak a házi módszerek mint a festékek , a fehérítőről nem is beszélve
2015. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Ha a sárga tónus meg marad ,nem kell be festeni a hajad. Öntet elég hozzá. Recept: ezüst színű hajfestéket vegyél, a hidrogént ne használd,, csak a színt (tubus) , ebből csak egy kicsit keverj össze samponnal, haj hosszától függően rakj sampont, hogy elég legyen a hajra . Ezt száraz hajra rakd, hagyd 10 percig es mosd ki. ( fodrász vagyok es ez lenne az úgy mondd fodrász titok :D)
2015. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Bocs hogy ennyit írok de meg kell mondanom azt is, ha már szőke lesz a hajad (kb 2-3 alkalom után ) akkor arra ügyelj , hogy az öntet rakd a hajra bár 2 hetente mert a szőke haj idővel elsárgul a vízben levő ásványok miatt (pont mint egy fehér ruha , sok mosás után sárgás lesz, pont ilyen a szőke haj is) . Ennyi tanácsot adhattam. Ha van még valami kérdésed , nyugodtan kérdezz
2015. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen a mézes módszer, de nagyon ritka olyan mézet találni, melyben van ehhez elég hidrogén-peroxid.
2015. júl. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Sziasztok. Az a szodabikarbona sampon cuc egesz hajra is lehet? :') mennyire szokiti a hajat 1 alkalom utan?
2015. júl. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
A szóda bikarbónás cucc kb 2 árnyalattal szókít egy alkalommal
2015. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Egész hajra is lehet tenni. Nem csíp, nem irritálja a fejbőrt
2015. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Példának teszem a saját hajam. Be volt festve KÉKes feketére , egy szódÁs cucc után gesztenye barna lett, ebből másodszorra mézes szőke lett, es ebből harmadszorra szökés lett.. Negyedszerre szőke lett. De en még szőke ezt akartam ezért folytattam még párszor . A nem színezett fekete hajból egy cucc után szökés lesz a haj . El lenne a példám az árnyalatokra. Lehet hogy a haj állapotától is függ hogy mennyire lesz világosabb a szín , de biztos a világosítás
2015. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!