Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mással is előfordul, hogy...

Mással is előfordul, hogy akarata ellenére halmoz fel dolgokat?

Figyelt kérdés

Most rendrakás közben vettem észre (ruhásszekrényben tartom őket), hogy 5 samponom és 7 tusfürdőm van. És nem értem, hogy tudtam felhalmozni ennyit két hónap alatt.


Mással is megesik?


2014. jún. 13. 01:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk barátom szokott spájzolni mindent, én meg dobálom ki amit lehet.
2014. jún. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én körültekintő vagyok,csak azt veszem meg amire szükségem van,de volt nálam is ilyen,nem is volt gond,ha valakinek szülinapja vagy névnapja volt:).
2014. jún. 13. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pár éve volt ezzel problémám, főleg hajápolószerekkel, sminkcuccokkal. Volt olyan, hogy 3-4 nagyobb cipős dobozba voltak állítva belerakva a samponjaim és balzsamjaim, hajvégápolók, kifésülősprayk, sok fajta, tele voltak a dobozok. Sminkekből is felhalmoztam csomó szemhéjpúdert, 4-5 alapozót, szempillaspirált, púdereket. Mondjuk ezt annak a számlájára írom mindegyik esetnél, hogy kísérleteztem, mi áll jól, mi válik be, mi jó a hajamnak. Mostanra megtaláltam amiket szereket, és azokat veszem újra általában.

Szerintem amúgy az 5 sampon és a 7 tusfürdő nem annyira sok. Így is, hogy visszafogom magam, és csak olyat veszek, amit tuti elhasználok, tele van egy nagy fiók ilyen tartalék cuccokkal. Nekem is szokott 5-6 tusfürdő lenni átlagban, 4-5 sampon, pár flakon balzsam, 1-2 testápoló, most van tarcsiban 2 féle arckrém, borotvazselék, 2 deo, stb. Azért is tankoltam fel ennyire most, mert amúgy havi 1-2x megyek vásárolni, nyáron viszont többet dolgozok, és így lehet, hogy nem fogok tudni menni mostanában.

De amíg nem így néz ki a fürdő, addig nincs gáz:

https://www.youtube.com/watch?v=dpBDNmhCXrQ

:D :D

2014. jún. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem nem, én általában tudatosan vásárolok, azt veszem meg, amire szükségem van, vagy hatalmas akció keretében megéri. Avon tanácsadónő vagyok, így mindig összeírom hogy mire van szükségem, mit veszek meg, aztán amikor leadom a rendelést, lehúzom a listáról azokat, amik nem kellenek. Nyáron szerintem nem gond a több tusfürdő, mert nyáron úgy is többet fürdünk. Ha elhasználod őket, és nem a kukába landolnak, akkor nem gond.
2014. jún. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen, nekem alapozóból van sok most, mert sose vagyok teljesen elégedett, így veszek újat, de az sem jó, és veszek újat és újat.... és már van vagy 15 féle, de még másikat akarok.
2014. jún. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!