Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Előfordul, hogy a ricinus...

Előfordul, hogy a ricinus olaj nem hoz változást? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 13:14
 1/10 A kérdező kommentje:
pl nem kezdett el nőni tőle a hajatok vagy hasonlók.
2011. ápr. 24. 13:14
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos hozott változást, csak nem jót. Hullani és korpásodni kezdett a hajam tőle. Alapból nem hittem, hogy segíteni fog, de kíváncsiságból kipróbáltam. Semmivel nem nőtt gyorsabban a hajam tőle.
2011. ápr. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:// na ezaz..egy csomó mindenki írja h már 1 hét alatt nőtt neki 1 centit, de félek hogy nekem semmit sem fog:/
2011. ápr. 24. 13:35
 4/10 anonim ***** válasza:
38%

Őszinte leszek. Nagy részük szerintem beképzeli magának, hogy nőtt tőle a haja. Amit itt mutogattak hoxáról, hogy csíkos póló, stb. az sem tűnik túl hitelesnek nekem. Azt írta, hogy 5 centit nőtt a haja, és a kép alapján körülbelül 2 lehetett. Meg mondják össze-vissza, hogy szinte mindenre jó, mekkora csodaszer... Milyen puha és fényes lesz tőle a haj! Bármelyik olajtól az lesz. Semmi különleges nincs benne.

Ha gondolod próbáld ki, veszíteni valód nem nagyon van, aztán meglátod használ-e.

2011. ápr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

és ismersz esetleg vmit amitől gyorsabban nőhetne a haj?:O

és köszi szépen a válaszokat:)

2011. ápr. 24. 14:05
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek csodaszerek, a legtöbbet viszont a hajvitaminok segíthetnek.
2011. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. ápr. 24. 14:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hoxa naplósként felszólalok :D


Én fél évig használtam az olajat. Eleinte igen szép volt a hajam és nőni is kezdett, DE van akinek igenis beválik a szer, van akinek nem. Nekem pl. nagyon hullott tőle a hajam, de egy másik lánynak, meg nő tőle mint a fene, már egy éve használja és már derékig ér a haja. Most sokan próbálkozunk a Bánfi hajszesszel és itt is van akinek beválik, van akinek nem. Nekem pl. ez vált be, mert nő tőle és nem hullik. Szóval ki kell próbálni, hogy mi jó a a hajadnak.



Sok sikert hozzá!

2011. ápr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi!:) a bánfi hajszeszt hogyan kell használni? hol lehet kapni és mennyiért?:)
2011. ápr. 26. 13:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Dm, Rosmman... szinte bárhol. Az ára meg változó én még egy hónapja 530ért vettem ma már 949ft. Én hajmosáskor beledörzsölöm a fejbőrömbe, majd hagyom rajta 1órán át majd lemosom, és ennyi. Heti kétszer mosok hajat.
2011. ápr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!