Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha undorító lett a hajfestés...

Ha undorító lett a hajfestés eredménye, befesthetem mással pár nappal később? (KALLOS)

Figyelt kérdés

Vettem Kallos hajfestéket hirtelen felindulásból, a fodrászkellékesnél. Nagyon szép volt a tincsminta, ami alapján kiválasztottam. Viszont előtte nem kerestem rá neten, krémmánián is csak másik Kallos festék van fent, nem találok róla eredményeket. Még nem festettem be amúgy. DE HA ESETLEG szörnyű lesz, kivételesen elég, ha csak pár napot, max egy hetet várok az újrafestéssel?

Egy nagyon szép rézvöröset vettem, de rettegek, hogy valami ocsmány lila lesz belőle, pláne, hogy nem találok róla eredményeket. DM-es festékeknél is meglepődik olykor az ember. A festék is nagyon olcsó volt, meglepődtem a pénztárnál.


2014. aug. 29. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Újra lehet festeni igen, viszont a már festett hajjal nem lehet akármit csinálni (pl. világosabbra festeni sima hajfestékkel). Jó lett volna, ha leírod, pontosan milyen festéket vettél, és most milyen a hajad.
2014. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább elsőre hajszínezővel kellene festeni, mert az kijön a hajból. A hajfesték nem fog, max sötétebbre lehet festeni, vagy leszívatni ha nem tetszik.

Kallos festékből sokfélét használtam már, sose csalódtam benne. Milyet vettél? Milyen színű hajra kened?

2014. aug. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Világosbarna hajra vettem ilyet:

[link]

A boltban sokkal világosabb volt a színe, egy szép természetes rézvörös. A neve is olyasmi volt, hogy szőke mahagóni rézvörös. Szóval remélem, itt hibás a kép. :D


De amúgy miért ilyen olcsó ez?

2014. aug. 29. 19:29
 4/4 A kérdező kommentje:
Világosbarna-vöröses a hajam, bocsi, tehát nem sima világosbarna. Korábban volt már vörösre festve, de az már eléggé kikopott. Napfényben viszont vöröses vagyok.
2014. aug. 29. 19:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!