Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bikini vonalon kivuli szor,...

Bikini vonalon kivuli szor, nem azt szoktak nezni ugye?

Figyelt kérdés
Szoval persze leborotvalom mert ha hosszu az nagyon gaz.De Balcsira megyunk egy hetre es nem akarom minden nap ott leborotvalni, mert tuti nagyon ki fogok akkor pattogni,kb.3 napot varok..de ha nem olyan nagy akkor az nem feltuno igaz?
2015. júl. 1. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha nem borotválnád hanem a bikinivonalnál gyantáznád akkor egy hétig tökéletes lenne és nem kellene vele foglalkoznod.

Sztem ne a napokat számold hanem nézzed és ha már látszik hogy nő a szőr akkor borotváld. Feltűnő is és taszító is ha már látszik valamennyire a szőr. Ha kicsit akkor is! Én úgy semmiképp nem jelennék meg emberek előtt.De láttam már amúgy sok ilyen lányt strandon, meg hónaljborostásakat, sose értettem hogy tehetik ezt meg. Egy igényes nő ilyet nem csinál.

2015. júl. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A borostát a kutya nem veszi észre... ha viszont nagyon gyorsan nő, akkor érdemes borotválni. Borotválás után meg olajos ápolóval átdörzsölni.
2015. júl. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amúgy meg 1-es: a borostát nem lehet leszedni, mert az túl rövid ahhoz... a gyantázott lábról sem, nemcsak a borotváltról.

Ráadásul attól is függ, kinek milyen a szőrnövekedése. Nekem gyanta után egy héttel már nemhogy elkezd nőni, de látványos is a szőrösödésem, szóval majdnem ott vagyok vele, mintha borotválnám, max. annyi, hogy borotvánál nem nő be a szőröm, gyantánál meg igen...

2015. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan nagy akkor nem annyira feltűnő.
2015. júl. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!