Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A nők/lányok miért szokták...

A nők/lányok miért szokták düh vagy szomorúság miatt levágni a hajukat?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy jó helyre írtam-e a kérdést. Érdekelne viszont, hogy ez miért van így, mert már többször olvastam ilyet, meg néhány filmben is van.

2015. jan. 7. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
HOL hallottál ilyet? Mert én még nem hallottam és nem is tapasztaltam ezt, pedig közel 60 éves vagyok!
2015. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyenről én sem hallottam még...
2015. jan. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt mondják azért, mert ilyenkor túllépnek valamin. Új haj, új kezdet. :) De ez inkább már a düh és szomorúság után van, amikor ismét összeszedik magukat.
2015. jan. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csak düh vagy szomorúság miatt változtathatnak drasztikusan a hajukon. Változásra vágynak, újra akarnak kezdeni valamit (rendszerint egy szakítás után). Ekkor a külsejükön tudnak a leghamarabb változást elérni. A haj esik a választás első helyére és igenis sokat számít egy más fazon vagy hajszín. Másképp néz magára és a világra is.
2015. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!