Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Árt a szépségnek a tartós...

Árt a szépségnek a tartós szomorúság?

Figyelt kérdés
Altalanos rossz kedv szallt ram, szomoru vagyok, alig mosolygok. Ez ugye idovel nem fog a szepsegem rovasara menni? Nincs ugye fizikai, kulsos eredmenye a banyattsagnak es a melankolianak?
2014. júl. 11. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a jövőbeni, hanem a jelenlegi szépségednek árt. A szépséghez ugyanis nagyban hozzájárul a kisugárzás. Egy búvalba.szott ember taszítja az embereket.
2014. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A jövőbelinek nem. Én fél éve nem tudok mosolyogni egyáltalán, soha, szoktam nevetni pl. egy videón, vagy ilyesmi, de vagyok képes a mosolyra. És látszik az arcomon, de amikor majd összeszedem magam, nem fog látszani, mindig ígyvan:) Nyugi!


26l

2014. júl. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Ez megnyugtat. Remek lenne, ha a mostani helyzet miatt az arcomon viselném a nyomokat.
2014. júl. 11. 18:46
 4/7 anonim válasza:
65%

nem, de az nem segít, ha mártírkodsz. Menj és tégy ellene, ne netes emberek megértésére támaszkodj. :)


Minden ellenségeskedés nélkül mondom.

2014. júl. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Remélem én is, mert kegyetlen időszakon vagyok túl, és mostanság se jobb.. tartós nyoma szerintem nincs, mert kivirulni mindig lehet:) remélem nálam is és nálad is eljön majd ez:)
2014. júl. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ágoston Noémi ***** válasza:
szerintem ha belül nincs valami rendben, az kihat a külsődre is... ha a lelked nyugodt, és boldog vagy, akkor ez fog a külsődön is mutatkozni... minden esetre tényleg próbáld rendezni a dolgokat, remélem minden rendbe jön ^^
2014. júl. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24 éves bipoláris vagyok. Tök vicces, h depressziós fázisomban 28-29nek néznek az emberek, mániásban 17-18nak. Szóval szerintem tartós következménye -amennyiben átmeneti- nincs a szomorúságnak, ahogy írták, szépen ki tud virulni az ember. Majd rendbe jössz te is.
2014. júl. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!