Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Úgy tudom hogy a hajnak...

Úgy tudom hogy a hajnak nagyon rossz ha minden nap megmossuk, a Nisim Fast sampont mégis minden nap kéne alkalmazni. Nem rossz ez a hajamnak?

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
ha előírás szerint naponta kell alkalmazni akkor szerintem nem szabadna károsna lennie. Más samponok (pl nálam a head and shoulders vagy a schauma) nagyon kiszárítaná a hajam és a fejbőröm, ezért csak 3 naponta szoktam, tobvább meg nem tudok várni mert nagyon zsíros lesz.
2015. jún. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, attól függ, hogy árt-e, hogy mit használsz, milyen típusú a bőröd stb. A pici babáknak ezerszer érzékenyebb a bőrük, mégis majd minden este fejet-hajat mosunk nekik, csak épp extra kímélő babamosdatóval vagy krémmel.
2015. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat. :)
2015. jún. 25. 15:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden nap nem muszáj megmosni a hajat, de vannak, akik a munkájuk miatt kénytelenek. És ha már van erre igény, a gyártók igyekeznek kielégíteni, tehát csinálnak napi használatra való samponokat. Ezek általában gyengébbek, mert nincs szükség akkora tisztítóerőre, mint általában.

Amúgy pedig aki naponta mossa, annak más a technikája - pl. nem kell a fejbőrt dörzsölni, hiszen nincs rajta semmi védőréteg.

2015. jún. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!