Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Smink alá "könnyű" hidratáló...

Smink alá "könnyű" hidratáló kombinált bőrtípusra?

Figyelt kérdés
Tudnátok valamit ajánlani? Az orrom környékén elég száraz, és hámlik a bőröm, máshol meg zsíros. Valami jól beszívódó, relatív olcsó krém kellene, amire lehet sminkelni.

2015. jún. 20. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Alverde almás arckrém

DM-ben lehet kapni 700 ft. Szerintem nagyon jó, hamar beszívódik, az illata is nagyon tetszik. Tudom ajánlani, még csak néhány napja használom, de nekem jól bevált eddig :)

2015. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

két külön hidratáló kellene akkor a zsíros meg a száraz részekre

zsírosra ajánlom a bioderma pore refinert vagy a la roche posay effaclar duo-t

szárazra meg a balea ultra sensitive nappali arckrémet

2015. jún. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olcsót nem tudok, én a Clinique DDMG-t használom, de ez azért jó nekem, mert géles. A zsíros részeket nem fényesíti, de a szárazakat hidratálja annyira, hogy ne legyen csúnya a smink.


(A napfényvédőt erre kenem.)

2015. jún. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Essence mattierende krém. Mattít és hidratál is egyszerre, nagyon hamar beszívódik, direkt kombinált bőrre van. Rossmannban 700 ft körül van, nekem bevált, már többször vettem újra.
2015. jún. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!