Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Engednétek a 13 éves lányotokn...

Engednétek a 13 éves lányotoknak, hogy a nyáron melírozza a haját?

Figyelt kérdés
Szőke melírcsíkokat szeretne a hajába (világosbarna a hajszíne). Ti megengednétek neki?

2015. jún. 11. 16:20
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
24%
Gondolom nem gyerek vagyok,hanem 19 eves. En is meliroztattam mar a hajam ennyi idosen,akkor ugy ereztem kell,megengedtek. 1 ev alatt eltunt korubelul,azota nem nyultam festekhez,mert eleg ritka a hajszinem eredetiben,igy meg se fordul a fejemben. Akkor meg pont ezt akartam eltuntetni. Mi a baj a melirral egyebkent? Most ugy egeszen konkretan...milyen hatasa lehet valakire azon kivul,hogy az onbizalman vagy az onkepen valtoztat?
2015. jún. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
73%

Nekem megengedték, egyszer volt melírozva, de világosbarna hajam volt így nem volt feltűnő, amikor lenőtt. Ha jó fodrászhoz megy, akkor nem fog tönkremenni a haja.

Azt én sem támogatnám, hogy rendszeresen fesse a haját, de egy egyszeri alkalomból, ráadásul nyáron igazán nem lesz gond. Nem értem, pár ember miért ellenzi ennyire. Szerintem engem normálisan neveltek, annyi idősen nem buliztam szét az agyam, az első komoly kapcsolatom is csak most van. Meg nem a hajfestés lett életem fő célja, a tanulásban nem az fog megakadályozni valakit, hogy van pár szőke tincs a hajában.

19/L

2015. jún. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
34%
Mert sokan mások ebben a korban a festett hajú lányokat lerib.ncozzák, mert ő már nagy lányoskodik esélyt adva arra, hogy esetleg éjszaka a sulidiszkó után hazafele tartva jól körbefogják páran. Értelmes szülő arra neveli a gyermekét, hogy nem attól lesz szebb vagy jobb, hogy a divat után megy. A belső értékek a fontosak! A szépség mulandó. Bár egy melírozástól semmi baja nem lenne hajának , de azért ha úgy nézzük még kisgyerek. 14 éves sincs! Legalább azt töltse be... Épeszű szülő nem teszi ki a gyerekét a piszkálódásnak. Ha pedig már amúgy is "híres", semmi szüksége, hogy még "híresebb" legyen. Talán ezért...
2015. jún. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
61%

Én is pont 13 éves voltam, mikor kipattant a fejemből az ötlet hogy melírozott hajat szeretnék. Anyukám egy tündér volt, megengedte, sőt még ő segített elkészíteni otthon házilag. Semmi extrém nem volt, csak egy kis változatosságra volt szükségem tinédzserként :)


Semmi baj nem lehet belőle. Persze piros kék stb színeket nem hiszem h tolerálnék a lányomnál és valőszínű az iskolában sem örülnének neki, de egy kis sötétszőke melír ebben a korban szerintem belefér :)


Hajrá! :) 22/L

2015. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
32%
Én megengedném. Ha hisztizik, hogy töredezik, ő baja, ő akarta melírozni.
2015. jún. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
65%

18-nál ott a pont! Ez remek, hogy mi mind tudjuk, hogy károsítja a hajat és nehéz kiszedni. És miért? Mert KIPRÓBÁLTUK, emberek!

Azokra a válaszokra, hogy "majd négy év múlva átmegy rajta a fél iskola", annyit reagálnék, hogy minden bizonnyal egyenes arányosság van a melírcsíkok és a szexuális élet között, mert mindenki, aki nem a természetes haját viseli, az k.a, de aki nem festeti, az nyilvánvalóan szent.

Az pedig, hogy a válaszolók szerint olyan szép a haj ebben a korban, teljesen hidegen hagy mindenkit, főleg a kislányt, aki viseli. Emlékszem, amikor én voltam ennyi idős, utáltam a vörös hajam, és nem tudtak meggyőzni, hogy az milyen szép, mert én nem láttam annak, és kész.

Jobb ember lesz attól, ha természetes marad a haja? Rosszabb ember lesz, ha befestik?

2015. jún. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!