Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Engednétek a 13 éves lányotokn...

Engednétek a 13 éves lányotoknak, hogy a nyáron melírozza a haját?

Figyelt kérdés
Szőke melírcsíkokat szeretne a hajába (világosbarna a hajszíne). Ti megengednétek neki?

2015. jún. 11. 16:20
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
51%
13 évesen már feketére festettem a hajamat, igaz szüleim nem engedték. Sok színt kipróbáltam már, évek óta hosszú festett szőke hajam van és az orvosin vagyok 3. éves, tehát nem ezen múlik. :)
2015. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
34%

Simán.


Nekem festett szőke hosszú évek óta, és nem egyszer hitték eredetinek.


Aki olyan béna, hogy nem tud festett hajat ápolni, attól ne kérj tanácsot.

2015. jún. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
53%
en megengednem,13 evesen mar nem a kislany kategoria szerintem,gondolom nyolcadikba megy jovore :)
2015. jún. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
52%
Hajszínezővel. Nem a káros hatása miatt, ha akarja, úgyis festetni fogja pár év múlva. Csak egyszerűbb megszabadulni a színezőtől mint a rendes festéktől. Vagy ha olyan színt akarsz, amit lehet hennával is, próbáld azzal.
2015. jún. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
43%

Igen, ha ezt szeretné.

Azért ilyen dolgokban egy 13 éves hadd dönthessen már. Ha nem, akkor nem fogja soha megtanulni, hogy felelős a döntéseiért.

Viszont tetoválást, piercinget meg ilyesmit nem engednék. A melír eltűnik, azok nem.

2015. jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
58%

"13 evesen mar nem a kislany kategoria "


Konkrétan gyerek kategória. GOndolom, te is az vagy.

2015. jún. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
29%
Nem engedném. VAN 13 éves lányom 8szeptemberben lesz annyi), szerencsére eszébe sem jut.
2015. jún. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim válasza:
43%
Pár tincset megengednék,viszont abban igaza van előttem szólóknak,hogy nehéz eltüntetni a melírt a hajból. De ebben a korban már csinos akar lenni egy kislány ez belefér kategória.
2015. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
77%

Igen, a hajfestésről/melíroztatásról jegyezzétek meg, sosincs olyan, hogy egyszeri alkalom...

Mindenki így indul, hogy csak kipróbálja..Utána meg már újra festeni kell mert nő lefele.

Ha melír után vissza akarja festeni az eredeti színére, akkor 1-2 alkalommal le fogja dobni a barna festék a szőkét...És nagyon kicsi rá az esély, hogy sikerül eltalálni az eredeti hajszínt és nem fog látszani utána a lenövés..

Én nem szívesen engedném meg a lányomnak, elmagyaráznám neki, hogy miért nem. Általános iskolában ráadásul meg is szólják sok helyen a tanárok a hajfestést..Persze semmi joguk nincs hozzá, de értitek.

Nem tiltanám meg, de nem örülnék neki. Olyan fodrászhoz vinném akivel előre lebeszélem, hogy csak néhány tincset és természetes hatású legyen.

Vagy egy ombrésabb dolgot ajánlanék inkább, azt is természetes hatásúval.Ha nem tetszik majd levágatja, de nem kell festetni legalább utána barnára majd..

Én is voltam 13, tudom, hogy szebbnek akar látszódni, vagy kipróbálni felnőttes dolgokat..Ebben nincs is semmi rossz, de melíroztatásnál csúnya lesz egy idő után, újra kell majd szőkítettni a tövét, hogy ne legyen nagy lenövés.

Szóval ezt értsd meg, hogy nincsen olyan, hogy csak a nyárra..

Nem fog kikopni a hajadból, mert a pigmenteket távolítják el belőle

2015. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem próbáljátok ki otthon a L'Oreal Sunkissed Jelly-t - három színben kapható, nem kell kimosni, szépen világosít, egyszerűen csak felkenitek néhány tincsre/hajvégre és olyan, mintha a nap szívta volna ki. A melírrel tényleg az a baj, hogy ha egyszer elkezded, sose lehet abbahagyni, de nekem is engedték 13 évesen már ezeket a dolgokat (az is lehet, hogy 12 voltam) és mégsem lettem világtalan értéktelen ember :D Nem ezen múlik.
2015. jún. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!