Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Engednétek a 13 éves lányotokn...

Engednétek a 13 éves lányotoknak, hogy a nyáron melírozza a haját?

Figyelt kérdés
Szőke melírcsíkokat szeretne a hajába (világosbarna a hajszíne). Ti megengednétek neki?

2015. jún. 11. 16:20
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
34%
Kérdező: ne csinálj túlérett majmot egy 13 éves gyerekből, se nyárra, se sehogy. Ráadásul a melír, meg a szőkítés roncsolja a hajat. Pont a mi nap láttam a húgom kiszőkített haját-és komolyan mondom hányás. Tönkre van vágva az egész..
2015. jún. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
70%
#9 miért hiszi minden szentfazék, hogy a szépségápolás és a tanulás egymást kizáró tényezők? Ti napi 15 órát jártatok általános isibe, hogy nem maradt idő 10 percet szépítkezni? :D
2015. jún. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
70%

Unokatesómnak engedtek minden ilyesmit. Nem k.rvult el, mivel normális értékrendet adtak neki, például azt, hogy ne a hajfestése alapján ítéljen meg egy embert, jelen esetben egy kislányt.

Szerintem kipróbálná, eldöntené, hogy tetszik/nem tetszik, megérte/nem érte meg, aztán ősszel az iskola miatt úgy is vissza kell festetni. (nekem épp ezért nem volt fesve érettségiig, bezzeg aztán minden árnyalatot kipróbáltam, le is kellett vágni a végéből)

2015. jún. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim válasza:
24%
Nem engedném neki. Pár éve én is befestettem, megbántam, és azóta alig tudok megszabadulni tőle. 20L
2015. jún. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
29%
Mikor én voltam ennyi idős velünk még a körömerősítőt is leszedették a suliban, meg a csillámport a sulibuliban. :D Igaz,most nyári szünet lesz nekik, és azóta sokat változott minden, de első nekifutásra nemet mondanék neki rá én is. Azt nem hiszem, hogy ezzel elrontanánk a gyereket, inkább a haját, az pedig még olyan szép abban a korban.
2015. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
31%
Nem engedném..
2015. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
26%
Megengedném, de csak 8. osztály végén. Próbáld ki a hajszínező krétát. Hamarabb kikopik. A hatását nem ismerem, de talán a festéknél nem lehet rosszabb.
2015. jún. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
53%
Megengedném, de persze figyelmeztetném, hogy a szőke csíkoktól nem olyan könnyű utána megszabadulni. Valószínű megbánja, és tanul belőle. Ha megtiltom, abból nem tanul. És természetesen a zsebpénzéből fizeti mind a melírozást, mind a visszafestést szeptemberben.
2015. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
31%

Szőkét semmiképp, mert attól széttöredezne a haja és ronda lenne... aztán ez nem olyan ami kikopik, hanem évekig tart amíg lenő és addig ronda lesz... mikor már félig lenőtt, félig nem.

Amit engednék az a kimosható színezők, 4-8 mosásig tart vagy hajkréta, az 1 mosást bír. De ezekből szőkét nem lehet. De nem is ártanak a hajnak.

2015. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim válasza:
17%
Nem engednem meg neki. 13 évesen túl fiatal hozzá. Gimiben 15-16 éves korában viszont már megengedném. Bár unokahúgom is rakatott 13 évesen vörös melírokat a hajába, meg is lett az eredménye. Rá pár hónapra szemöldök piercinget csináltatott, még ki sem jött az általános iskolából, de már a fél iskola átment rajta.
2015. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!