Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Palette hajfestékek sokkal...

A Palette hajfestékek sokkal károsabbak, mint a Loreal?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, de szerintem a loreal megbízhatóbb abból a szempontból, hogy milyen lesz a végeredmény. Ha a lorealnál olcsóbbat akarsz, akkor inkább garniert válassz, mert ugyanaz gyártja a kettőt és ugyanaz van bennük, tehát az ugyanannyira megbízható, mint a loreal.

A palettével csak az a baj, hogy lutri, hogy milyen színű lesz a hajad, de szinte biztos, hogy nem lesz az a szín, mint a dobozon.

2010. febr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

És Garnierből melyik szőke árnyalat a legfehérebb?? :DDD

Ez tényleg jobb, mint a Palette?? :)

És olyan jó, mint a Loreal?? :)

Mert ha igen, annak nagyon örülök! :)

2010. febr. 27. 22:39
 3/7 anonim ***** válasza:
A Loreal nem viccből olyan drága. Világmárka, a Garnier nyomába sem léphet....
2010. márc. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valahol azt olvastam, hogy majdnem ugyanaz a kategória a kettő, mivel egy cég gyártja, vagy micsoda... :?
2010. márc. 17. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el a garnier dobozát, rajta van, hogy a loreal gyártja, szóval erről ennyit...
2010. márc. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Az lehet, hogy a Loréal gyártja, de szerintetek mért kerül egy Loréal Casting 1500-2000 Forintba? Egy Garnier meg kb 800 Ft-ba? Talán mert jobb a minősége. Azt Ti nem tudhatjátok, hogy mit tesznek bele. Egy Garnier nem ér fel egy Loréal-al ez tény. Inkább kikérném a fodrászom véleményét, hogy mit ajánl. Vannak emberek, akik otthon festik a hajukat. Szerintem annál szánalmasabb nincs. Tudom, hogy nem olcsó, de inkább kiadom a pénzt a fodrászra és csinálja meg normálisan. Egyik barátnőm is magának festi. Szószerint citromsárga a haja. Mikor mondtam neki, hogy menjen el fodrászhoz, akkor azt mondta, hogy nem, mert Ő arra nem ad ki pénzt :) Most ég a citromsárga hajával. :\
2010. júl. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta én is fodrászhoz járok és nagyon szép szőke hajam van, nem kell állandóan azon keseregnem, hogy nagy része sárga. :))
2010. júl. 19. 10:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!