Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik sunkiss jelly szőkít a...

Melyik sunkiss jelly szőkít a legjobban? 01, 02, 03-as típusú?

Figyelt kérdés
a 01-est használom, gyönyörűen látszik a változás 4 alkalom után, de szeretném még fokozni. melyikkel tegyem?
2015. máj. 26. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
először a 02-esre térj át, pár használat után nézd meg, aztán jöhet a 03-as is, ha még nem vagy elégedett
2015. máj. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm!!
2015. máj. 26. 22:15
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

01 szőkít legjobban úgy tudom.

De azért durva mekkora lehúzás ez a termék. 100 ml hidrogént adnak 1700 ft-ért... és még van aki veszi is. Én 1 literes hidrogén peroxidot szoktam 650 ft-ért venni. Az is pont úgy szőkít. :$

2015. máj. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Hát sajnos ennyit jelent a márka meg a reklám.
2015. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
szerintem meg jobb, mint a hidrogén, mert nem szőkít drasztikusan, és nem is roncsolja annyira a hajat.
2015. máj. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Én megvettem a legerősebbet és max 3 alkalomra volt elég, pedig nincs is hosszú hajam. És egyáltalán nem sokat szőkített rajta. Én a helyedben nem venném meg. :)
2015. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#3-nak igaza van. Mindkettőben ugyanaz a hidrogén peroxid van. Tök mindegy, hogy megveszel húsz ilyet és úgy szőkülsz ki, vagy elmész egy-két alkalommal fodrászhoz és leszívja a hajad, ugyanott vagy. A sima szőkítés sem roncsol jobban, ha jó a fodrász.
2015. máj. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
de ez nem olyan hajszőkítő, mint a sima kiszőkítő. ez csak arra való, hogy halványan világosítson, mintha a nap szívta volna ki a hajszínt, nem arra, hogy barnából full szőke legyen valaki. szerintem egy kezdőnek, otthoni hajfestőnek nehéz szépen megcsinálni egy ilyen lájtos világosítást, ezt szőkítőporral meg ilyenekkel, ezt meg csak felkened 3-4-szer, megszárítod, és kész a "napszítta" hatás
2015. máj. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De ez pont olyan szőkítő... ha megnéznéd az összetételét látnád is hogy ebben is hidrogén peroxid van, az ami szőkíti a hajad. Az ami árt is a hajadnak. Épp úgy mint bármelyik másik. Sima olcsó hidrogén is ugyanezt teszi. Abból is kapható gyenge, erős is. Az erős károsabb és jobban szőkít. Ennél a terméknél is ugyanígy van ez.
2015. máj. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

tudok inci listát olvasni, tudom, hogy hidrogén van benne.

én azt mondtam, hogy ezzel egy kezdőnek (főleg mivel hogy festetlen hajra ajánlják) sokkal egyszerűbb ezzel elérni a kívánt napos hatást, mint oxival meg ilyenekkel bizbaszolni, kevergetni, amihez én inkább fodrász segítségét kérném...

2015. máj. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!