Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi áll a világosbarna hajban...

Icecream17 kérdése:

Mi áll a világosbarna hajban a legjobban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az alap hajszínem az világosbarna. Mi nézne ki bennea legjobba??:

- alul szőke

- szőke melír

- vörös & szőke melír

Az hogy most melyik tesz nagyobb kárt a hajban llégyszives hanyagoljuk, mert tisztában vagyok vele. Ha esetleg valami más ötletet montok, nyitott vagyok rá. A válaszokat előre is köszönöm.


2015. máj. 26. 20:32
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Mondjuk hagyd meg világosbarnának? Annál szebb úgyse lesz, ha festeni kezded.
2015. máj. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha a világosbarna hajad mellé felvennél egy napszemüveget, elrobbanna a gatyám.
2015. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az első két válaszolóval tökéletesen egyet értek. :D 18/f
2015. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szőke melír talán... mondjuk én nem festenék olyat mert magamnak nem tudom utána a tövét festegetni, fodrászhoz meg nem akarok 3 hetente járni.
2015. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagynod kellene inkább, a természetes mindig szebb, de ha mindenáron más színt szeretnél, akkor én ezt ajánlom: keress rá a legújabb trendre a gugliban: bronde - azaz a barna és a szőke tökéletes elegye, ami nagyon mutatós, mégis visszafogott. Szerintem tuti jól néz ki.
2015. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az alul szőke.

[link]

2015. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ombrét ne csináltass! Egyrészt mert már nagyon sablon és kezd kimenni a divatból, másrészt nem mindegyik fodrász tudja jól megcsinálni. Az előző kommentelő által linkelt haj valami csodaszép, anno én is ilyet képzeltem magamnak, ehelyett sárgás-vöröses tónusú szőkét kaptam, amit még hamvasító cseppekkel sem tudok kompenzálni. Aztán ha még szőkíted az alját, baromira törni fog.
2015. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
egyikse. a melír nagyon proli, az ombre meg lejárt már.
2015. máj. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A szőke tincsek elhelyezése attól függ, milyen a fejformád, a testalkatod. Más-más hatást érünk el azokkal a változatokkal, amiket felsoroltál, tehát érdemes ezt is figyelembe venni a tervezéskor, mert nagyon el lehet rontani az összhatást.
2015. máj. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#7

Sose értettem ezt, hogy "kezd kimenni a divatból". És akkor mi van? Ha tetszik neki, miért ne lehetne ilyen? Az tény, hogy jól meg kell választani a fodrászt, mert nem egyszerű megcsinálni. Épp ezért sablonnak se mondanám, én nem sok hasonló hajat látok szembejönni az utcán.

2015. máj. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!