Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan kell 3 szinu ombre...

Hogyan kell 3 szinu ombre hajat festeni? 15/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! 3 szinu ombre hajat szeretnek ami fokozatosan szokul. A hajam mellig er. A hajam tetejet sotetbarnara szeretnem, kozepre vilagos barnat es az aljara vilagos szoket gondoltam.

Otthon szeretnem megcsinalni anyummal.

Kb mint ezen a kepen:


[link]


Es hogyan kell ugy megcsinalni hogy nemelyik tincs hosszab legyen a tobbinel...cask azert hogy ne legyen olyan mint egy vonalzo :)


Elore is Koszi a valaszokat! :)



2015. ápr. 23. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha itt kérdezed akkor nyilván nem vagy mesterfodrász, ahogy anyud sem. Ez azt jelenti sosem fogsz ilyet festeni magadnak. Erre még egy átlagos fodrász sem képes, csak aki már gyakorlott és ért a szakmájához. Le kell szívatni, de nem egyforma szőkítővel mindenhol, aztán festeni kell, kb 2-3 árnyalat szükséges hozzá, de valószínűleg kell mixton, keverni is kell, hogy ne sárga legyen a vége hanem szép természetes.

Nem csak hogy otthon nem bírod megcsinálni, de nem is érné meg, mert a hozzávalókat megvenni drágább mint a fodrászhoz elmenni. Főleg ha még ilyenre vágatni is akarod... az sem otthoni munka.

2015. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor maradjak inkabb a sima 2 szinunel? :/
2015. ápr. 23. 14:02
 3/10 anonim ***** válasza:
igen, bár azt is eltudod rontani.
2015. ápr. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De amugy ezt a 3 szinut nem ugy kene hogy eloszor az egeszet befestem sotetbarnara kb. a kovi heten leszivatom a felet es azt a reszt befestem vilagos barnara aztan par het mulva a veget leszivatom es azt meg befestem szokere? :)
2015. ápr. 23. 14:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem, mert attól hogy összevissza fested és leszívatod csak letörik majd a hajad vége és ettől még nem lesz színátmenet benne, csak 3 szín egymás alatt átmenet nélkül, ami igen ronda lenne.

Mint írtam, menj fodrászhoz, mert ombrét mindenképp olcsóbb ott mint otthon csinálni.

2015. ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jo koszi :)
2015. ápr. 23. 14:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyetértek. Fodrász.
2015. ápr. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igazat szóltak előttem. (szintén fodrász)
2015. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Es milyen fodrasz? Egy normal hajfestos fodraszhoz eleg elmennem?
2015. ápr. 23. 14:26
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen 3 színűt akarsz akkor mesterfodrász kell, ha csak sima ombrét akarsz akkor egy átlagos fodrász szalont keress, de előtte kérdezz rá hogy képesek-e ombrét festeni. Mert nem minden fodrász tud olyat.
2015. ápr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!