Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A L'Oreal sunkiss jelly kikopik?

A L'Oreal sunkiss jelly kikopik?

Figyelt kérdés
Buta kérdésnek tűnik,de sehol sem találtam rá választ. Tegnap használtam,nagyon tetszik az eredmény,a világosbarna hajamon nagyon szépen látszódik. Szeretném tovább használni,de nem tudom,hogy meddig fog tartani a hatása. Nem szeretnék lenőtt hajat,sose volt még festve a hajam,szóval nem lenne jó,ha a szőkébb hajam később csúnyán lenőne. Ez a zselé kikopik vagy tartósan rajta marad a hajon? Válaszotokat előre köszönöm :))

2015. máj. 21. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy szőkítő, még ha a marketing szerint baromi kímélő is. Ahhoz, hogy világosítsd a hajat, valahogy "ki kell iktatni" a hajad pigmentjeit. Szóval tömören: nem kopik ki.
2015. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Akkor nem fogok sok árnyalatot szőkíteni vele,az olyan csúnya,ha lenő :/
2015. máj. 21. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!