Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szoliban csak az arcom égett...

Szoliban csak az arcom égett le. Mit csináljak vele legközelebb?

Figyelt kérdés
Csak 5 percre feküdtem be de csak az arcomon látom hogy kicsit piros meg húzódik meg kijött a szeplőm. Legközelebb is le fog égni?:o vagy "hozzászokik"?
2015. máj. 26. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
nem volt véletlenül arcmonitor a szoliban? nálunk a dekoltázsig vannak extra csövek, ki lehet kapcsolni
2015. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kapcsold ki az arcbarnítást
2015. máj. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hozzászokni nem fog a bőr, egyre rondább lesz, ahogy láthattad már másoknál is hogy full szeplősek meg foltos ronda a bőrük a rendszeres szolitól. Normális ember napon is fényvédőt használ hogy védje a bőrét... egyesek meg szoliba fekszenek, érthetetlen hogy miért?? Legközelebb talán még jobban leégsz vagy bőrrákot kapsz. Komolyan ez kell?
2015. máj. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3as

Mindig te írod le az összes szoláriumos kérdéshez az elfogult véleményedet a szoliról? Én megértem, hogy nem tartod jó dolognak a szoláriumot, de legalább egyszer válaszolnál a kérdésre, vagy inkább ne is írj semmit

2015. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy léteznek olyan emberek, akik szarrá égnek a szoláriumban, meg bőrrákot kapnak, csak nekik általában falfehér bőrük van és nem bírják felfogni, hogy nekik még a napon lenni is veszélyes. A szolárium általi barna bőr meg szerintem jól néz ki. Képzeld másnak is van véleménye erről
2015. máj. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!