Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Készítettem cukor gyantát, de...

Készítettem cukor gyantát, de nem igazán jott össze. Mit csináljak legközelebb másként?

Figyelt kérdés

Azzal kezdtem, hogy egy csésze cukorhoz hozzáöntöttem kb negyed annyi vizet és facsartam bele nagyjából egy evőkanálnyi citromot.

Elkezdtem felforralni, de sehogy sem akart össze állni, túl híg volt. Aztán öntöttem hozzá még cukrot, össze is állt nagyjából, ugyhogy kiöntöttem, de olyan kemény lett, hogy nem bírtam vele dolgozni.

Visszatettem a gázra, tettem hozzá vizet, meg csavartam bele egy kevés citromot és tovább forraltam, de nagyon ragadós lett.

Kipróbáltam a karomon, valamennyi szőrt leszedett..

A videókon amiket néztem nem tűnt ilyen ragadósnak :(


2015. ápr. 12. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:

valószínűleg nem jók az arányok

miközben hűl ki, folyamatosan kavarni kell és pár csepp vizet adagolni hozzá

de ne túl sokat, mert akkor folyós lesz

ha ezt kihagyod, az egész megkeményedik

2015. ápr. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, kavargattam. Lehet akkor rontottam el, mert túl sok vizet használtam hozzá
2015. ápr. 12. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!