Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek gáz ha 14 évesen...

Szerintetek gáz ha 14 évesen festetem a hajam?

Figyelt kérdés
Kétszer volt az alap hajam világos barna festettünk bele pár sötét szőke tincsek. A második pedig sötét vörös inkább mahagóni szín lett.
2015. máj. 14. 22:39
 1/9 anonim válasza:

Ha neked úgy tetszik, hát legyél rá büszke.

Miért lenne gáz?

2015. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egészségtelen, kortól függetlenül.
2015. máj. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mit érdekel, hogy gáz vagy sem? Neked tetszik, szülők megengedik. Nem másokért festeted a hajad, hogy érdekeljen a véleményük. :)

Nekem tavaly pink ombre-m volt, szóbelik után most mahagóni lett felül, lent fekete. Ballagásra kipróbálom a padlizsánt, de a leglilább árnyalatot. :)

2015. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem gáz, csak meg fogod bánni. Én is ennyi voltam, mikor elkezdtem festeni (szőkére). Évekig festettem, kb fele hajam kihullott. Nagyon roncsol és káros. Most elkezdtem kimosható hajszínezőt használni, a fodrászom szerint az nem károsít. 24 mosásig tart. Szerintem inkább te is azzal próbálkozz. 18/L
2015. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja és 15/L vagyok
2015. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nem gaz
2015. máj. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem gáz, én is festettem 14 évesen

sokkal jobban állt a festett szín, mint az eredeti

2015. máj. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Én 13 éves koromtól szőkítem az egész hajam, most 30 vagyok és semmivel nem lett másabb a hajam, ugyanolyan dús és hosszú. Nem ártott semmit a szőkítés. Megfelelő szereket kell használni, és hajápolót is.
2015. máj. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

Elég gáz, vagy inkább azt mondanám, nevetséges, hogy egy 13-14 éves kislány, akinek még alig esett le a tojáshéj a seggéről, nagy nőnek akar tűnni, és festet, meg szőkíttet. Egyébként is roncsolja a hajat, ez kortól független.

Mi baj volt az eredetivel?

2015. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!