Erős izzadás ellen?

Figyelt kérdés

Rengeteg fajta dezodort kipróbáltam már (még alumíniumosat is, pedig nem szívesen használom), de egyik sem segített.

Nap végére szinte mindig elég nagy folt lesz a pólómon a hónaljam alatt, még akkor is ha éppen nincs melegem.

rendszeresen profin sportolok, tehát nem mondhatom azt, hogy egyáltalán nincs kondim, mert sokat edzek és bírom is. (Edzések közben is még nagyobb folt lesz a pólómon, de csak a dezodor illata érezhető.)

Ha bárki tud segíteni, azt nagyon megköszönném!!

(16/L)



2015. máj. 6. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez a gondom :/

Én sem találtam rá semmit, a solutio antisudorica sem segített.. Szóval engem is érdekelne, ha valakinek van tippje :)

2015. máj. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem csak az exodor dezodor jött be durva izzadásra. alumíniumos, évek óta használom, és azóta alig izzadok. : )
2015. máj. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2015. máj. 7. 16:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!