Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek túlzott izzadás ellen?

Mit tegyek túlzott izzadás ellen?

Figyelt kérdés

Mit használjak rá?Bőrgyógyásznal voltam de nem adott ra semmit.Solutio Antisodoricat hasznaltam csak nagyon irritalta a bőröm és egy idő után nem hatott.Aki túlzott izzadasban szenved mi vált be neki?

Már nagyon idegesít hogy nem vehetek fel egy szines pulcsit,pólót mert télen nyáron mindig nagy izzadasagfoltos lesz.:( Már kb 4-5 éve szenvedek tőle.


2015. febr. 19. 20:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Exodort is próbáltam
2015. febr. 19. 20:44
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is nagyon izzadós vagyok és már feladtam azt hogy megoldom hogy ne izzadjak de szerencsére már elértem hogy nem szagos és egy női stiftet találtam amit kb le se tudok mosni de az tart kivétel ha végig ugrálok az edzésen akkor a hónom alja nyirkos a ruhámból meg lehet csavarni a vízet. Én ezt használom most :)

[link]

2015. febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
próbáltad az exodort és nem jött be? nekem csakis az használ, évek óta. ha úgy használod az exodort meg az antsudoricát, ahogy a leírásban van, akkor nem kellene hogy irritáljon. nem szabad minden nap használni, és krémezni kell a hónalj bőrét.
2015. febr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, nem a szaggal van bajod, hanem a nedvességgel. Az ellen sajnos nem tudsz mit tenni, ezt dobta a gép.
2015. febr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az Idrost.
2015. febr. 20. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az Exodort próbáltam de nem használt nem csípett csak ugyanúgy ott volt a folt.Igen a nedvesség zavar meg sajnos szaga is van ezt elfelejtettem leírni.
2015. febr. 20. 10:44
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem ami nagyon bejött az a Lush The Greeench dezodora.


[link]


Nekem ez az egyetlen, ami tényleg és egész nap bevált. Nem a legolcsóbb, de júliusban vettem, és most fog elfogyni a napokban.

2015. febr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
U. ez a problémám, de nekem sincs rá megoldás. Az exodortól is izzadok.
2015. febr. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2015. febr. 22. 20:02
 10/10 anonim ***** válasza:

én is fokozottan izzadtam, de találtam egy tablettát... igaz, hogy napi 3szor kellett szednem és 2hónap után hatott, de HATOTT, ez pedig nem más, mint a Herbalife egyik tablettája, a HERBALIFELINE! bejött!

16L

2015. márc. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!